anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy otrzymam dodatkowe punkty?

tomek_17177
#7 Wielbiciel#

Witam, w poniedziałek dokonałem aktywacji AllegroPay i  zrobiłem zakup z wykorzystaniem tej opcji. Otrzymałem 10 punktów za aktywację usługi a kiedy otrzymam następne 10 punktów za zakup poprzez AllegroPay?  

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Sprawdź w regulaminie promocji, po jakim czasie punkty są przyznawane i czy spełniłeś wszystkie warunki, aby je otrzymać. Jeśli tak, o punkty upomnij się tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

Ktoś tu pisał dwa dni temu o takim samym problemie i po zgłoszeniu punkty mu przyznano.

Ważne - zakup musi być dokonany z płatnością z góry przez Allegro Finanse. Przy płatności za pobraniem nie ma punktów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@tomek_17177 a co było w regulaminie promocji ?  kliknij dzwoneczek na górze po prawej i odbierz po 2 dniach od spełnienia warunków, pamiętaj masz 7 dni na odebranie dodatkowych 10 monet  🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@tomek_17177, odnotowaliśmy błąd w kwestii przypisywania Monet za płatności Allegro Pay. Błąd został naprawiony - w ciągu 24 godzin powinieneś otrzymać możliwość odbioru Monet. Gdyby tak się nie stało, daj proszę znać. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów