anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kiedy otrzymam monety za zakup allegro okaje z kategorii supermarket

Client:57271222
#8 Zapaleniec#

7 lutego zrobiłem zakupy za 99 pln kawy w kategorii supermarket zgodnie z reklamą za ten zakup powiniem otrzymac 8 monet. kiedy mozna się ich spozdiewać?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:57271222 to ty wierzysz w reklamy. Jakie były warunki do spełnienia?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:57271222 

  1. Aby otrzymać Monety Promocyjne Użytkownik, w Okresie trwania Promocji musi spełnić łącznie poniższe warunki:

    a) zawrzeć Transakcję, której przedmiotem są Towary z ofert w kategorii Supermartket, o łącznej wartości równej lub wyższej niż 99 zł (bez kosztów dostawy);

    b) skutecznie dokonać płatności za Transakcję, o której mowa w lit. a powyżej w ramach jednej płatności, za pośrednictwem Operatora Płatności (status płatności: „Zakończona”)

    Z chwilą spełnienia warunków opisanych w niniejszym ustępie po w Okresie trwania Promocji Użytkownik przystępuje do Promocji (dalej : Uczestnik Promocji).

  2. Uczestnicy Promocji, którzy spełnili warunki, o których mowa w pkt 3. powyżej uprawnieni są do otrzymania 8 Monet Promocyjnych.

  3. Uczestnik w Okresie trwania Promocji, w ramach jednego Konta może otrzymać maksymalnie 8 Monet Promocyjnych.
  4. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 3 dni, liczonych od dnia spełnienia warunków, o których mowa w pkt. 3. powyżej.
  5. Po kliknięciu w przycisk [Odbierz] Monety Promocyjne zostaną automatycznie przypisane do Konta Uczestnika Promocji. Uczestnik Promocji może sprawdzić stan Monet Promocyjnych w ramach swojego Konta : Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tam najczęściej jest zapis o zakupie przez aplikację, dokładnie przeczytaj warunki!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57271222 Zgodnie z informacją o promocji, Twoje monety były do odebrania do 10 lutego w tej zakładce. Nie zrobiłeś tego, więc niestety monety straciły ważność. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:57271222
#8 Zapaleniec#

Świetnie, kiedyś aby otrzymac monety nie trzeba było klikać miliona rzeczy. Za przedmioty zakupione w aplikacji ilość monet się podwajala. Szkoda że takie rzeczy dopisywane są drobnym druczkiem... Dziękuję drogie allegro. Tracę wiarę w ten serwis. 

oznacz moderatorów

Client:57271222
#8 Zapaleniec#

gdzie mogę złożyć reklamację na transparentność metody przekazania monet?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:57271222 Reklamacje można składać pisemnie na adres: ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań lub poprzez formularz kontaktowy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:57271222 na co że regulaminu nie przeczytałeś, tu jest wszystko jasno opisane 

  1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 3 dni, liczonych od dnia spełnienia warunków, o których mowa w pkt. 3. powyżej.
  2. Po kliknięciu w przycisk [Odbierz] Monety Promocyjne zostaną automatycznie przypisane do Konta Uczestnika Promocji. Uczestnik Promocji może sprawdzić stan Monet Promocyjnych w ramach swojego Konta : Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety.

A na końcu regulaminu który zatwierdziłeś masz jak złożyć reklamację 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów