anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy otrzymam zwrot środków od sprzedającego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
maxxikass
#7 Wielbiciel#
  • @ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 
  • Dnia 17 września dostałem mail z allegro że sprzedający zwrócił mi środki w ramach reklamacji i że wkrótce pojawią się na moim koncie bla bla bla....
  • Dziś mamy 23 września i środków ze zwrotu nadal nie ma. Płatność była przez payU blikiem. Sprzedawca dzwonił do mnie informując mnie ze zrobił zwrot i dostałem mail z allegro jak opisałem wyżej. Ile czasu trzeba czekać na zwrot? Nie nie nie mam kredytu czy tam innych zaciągniętych w allegro płatności że suma mogła być zabrana na poczet tego. 2-3dni robocze dawno minęły.... 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@maxxikass, kwota w wysokości 199,98 zł powinna być na Twoim koncie. Czy mogę Cię prosić o sprawdzenie wpływów na konto od 17 (piątek) do 21(wtorek) września? Jeśli nie możesz znaleźć tych środków, napisz do nas przez ten formularz - spróbujemy pomóc Ci je znaleźć. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
maxxikass
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację. Wszystko jest ok. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@maxxikass Termin na zwrot pieniędzy został przekroczony. Teraz pisz do Allegro, które pomoże Ci je znaleźć, bo to trudna sztuka 🙂 Okaże się prawdopodobnie, że pieniądze po zgłoszeniu jednak nagle się pojawią 🙂

oznacz moderatorów