anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:72529102
#7 Wielbiciel#

Witam kupiłem przedmiot i następnego dnia dostałem telefon od sprzedającego ze cena będzie się znacząco różnić więc zrezygnowałem i sprzedający powiedział żebym anulował zamówienie tylko ze nie było u mnie tej opcji więc wybrałem zwróć  Czy któryś z moderatorów mógł by sprawdzić czy wszystko zrobiłem dobrze?  Oraz czy sprzedający wykonał zwrot?

Numer zamówienia: 3f7642d1-2b91-11ec-a7ea-a50d7f0531d7

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

Po zwrocie, wszystko masz w "Szczegółach zakupu", kiedy zgłoszony zwrot itd., sprzedający ma 14 dni na oddanie środków, jeżeli zwróci Allegro wyśle Ci maila, jak nie zwraca to otwierasz dyskusję i szybko odda: https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:72529102 Niepotrzebnie robiłeś ten zwrot, sprzedawca powinien wysłać Ci towar w cenie, jaką zapłaciłeś lub oddać pieniądze niezwłocznie bez Twojego zwrotu. To on nie chce się wywiązać z umowy, a nie Ty od umowy odstępujesz. Teraz Allegro powiadomi Cię mailem, gdy sprzedawca środki zwróci. Powinien to zrobić także niezwłocznie, jednak najpóźniej w ciągu 14 dni.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72529102 Sprzedający zaznaczył opcję zwrotu. Wkrótce powinieneś otrzymać pieniądze z powrotem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów