anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy przesyłka

Agent555
#17 Koryfeusz#

@Inpost  czy moja przesyłka zostanie dzisiaj umieszczona w paczkomacie , sporo kasy na zakup wydałem , dostawa Smart  

Nr przesyłki 660166228423107128172708

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 wstyd , tyle tu jesteś i sporo kupujesz , a takie banalne pytana zadajesz , ze śledzenia wygląda ,że będzie dostarczona , ale jak to czasem w życiu bywa coś się może poślizgnąć .

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Od 6 h status się nie zmienił na wydano do doręczenia 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

w moim rejonie paczki wyjezdzaja o 7 rano i potem kolejny o 11 i ten krąży i ładuje boxy az do godz. 20. moze jeszcze sie uda

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 i ... ? co w związku z tym ? , w soboty kurierzy jeżdżą później 1. mało paczek , 2. godzina graniczna , po kiego czorta ma 2gi raz pojeżdżać pod ten sam paczkomat kiedy załatwi wszystko za 1 podejściem , też mam dzisiaj 3 paczki , będą to będą , nie będzie świat się nie zawali , raptem 0,5H temu zmienił się status czyli pewnie będą , ale jak zwykle w sobotę ok 12:00

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Agent555 A skąd ta...niecierpliwość, z tą metodą ucz się jej.😂

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@LEW433 👎

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@Agent555 Zadzwoń na infolinię, to Ci powiedzą, gdzie jest - czy w oddziale doręczającym, czy gdzieś na sortowni pośredniej. Tylko pamiętaj, że jest sobota, i wakacje, wiec nie oczekuj zbyt wiele

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@TomBanknoter odbyła podróż między oddziałami , jeśli wczoraj na sorcie poszło gładko i nie trafiła na błędny oddział doręczający to pewnie dzisiaj załadują ..... jak kurier będzie miał dobry dzień .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@mdrogeria Znam system. Tracking InPost-u jest ułomny, bo nie podaje lokalizacji. Dlatego jeśli kolega jest tak niecierpliwy, niech się dowie na infolinii, czy paczka jest w oddziale docelowym, czy gdzieś w lesie. To oczywiście nie daje gwarancji, że dziś będzie w maszynie, ale szansa jest 😎

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Dzwoniłem na infolinię pracownik mi powiedział że jest szansa że zostanie dzisiaj umieszczona w paczkomacie. 

Zakup że Smartem do czegoś zobowiązuje, że przesyłki są umieszczane w soboty w paczkomacie 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Agent555 pamiętaj , że Inpost deklaruje dostarczenie paczki w 2 dni robocze , smark do niczego przewoźnika nie zobowiązuje .

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Przeceniasz tego smarta

To Nie sobotnie dostawy były jego celem 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Agent555 Nie spodziewałbym się doręczenia tej przesyłki w dniu dzisiejszym. Najpewniej będzie to poniedziałek.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Allegro Paczkomaty Inpost i Inpost Paczkomaty, to dwie różne usługi (są to całkowicie osobne usługi). W przypadku Smarta, na 99%, paczka została wysłana usługą Allegro Paczkomaty Inpost, więc nie ma ona gwarantowanego terminu doręczenia (oznacza to, że przesyłka może iść dowolną ilość dni i nie będzie opóźniona, ale po 30 dniach można zgłosić zaginięcie). Tak więc może dojść dzisiaj, albo za tydzień i wszystko będzie OK.

A co do Paczki Weekend, to jest ona nie gwarantowana, a w razie nie doręczenia w sobotę Inpost może zwrócić do 50% dopłaty do usługi (w przypadku Allegro Inpost nie ma dopłaty, więc nie ma zwrotu). Jest to uznaniowe.

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Etykieta została wygenerowana w środę, więc nie ma statusu przesyłki weekendowej. W takim przypadku dostawa w sobotę jest mało prawdopodobna. 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@MikroLITY Słuszna uwaga. Ja czasem w środy specjalnie czekam, aż minie północ, żeby wydrukować "czarne" etykiety 😎

oznacz moderatorów