anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy zostanie dostarczona paczka

Client:103702299
#1 Nowicjusz#

Ciagle widnieje tekst „kurier przekazał paczkę do magazynu” 

Przesyłka Allegro one 

Nr przesyłki ALE00004F33DCAC

kiedy dotrze? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

daiya
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem, chodzi o paczkę : ALE00004CB84FE1.

Identyczna sytuacja, niby przesyłka "w drodze", ale "kurier przekazał paczkę do magazynu" i ani drgnie ☹️

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:103702299 @daiya przynajmniej mają ciepło na magazynie 😄 podpytamy @Allegro_One co z Waszymi paczkami 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@daiya Dzień dobry. Według informacji od Przewoźnika Twoja paczka numer ALE00004CB84FE1 zostanie dostarczona jutro. 

oznacz moderatorów

daiya
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za info! 

oznacz moderatorów

WoodQueen
#9 Pomysłodawca#

@Allegro_One  gdzie mogę sprawdzić "normalny" status przesyłki allegro one. Ciągle jest status "kurier przekazał do magazynu" I ani drgnie. W środku są prezenty mikołajkowe Klientów, paczki nadane odpowiednio wcześniej i już wiem,że będzie "awantura" I zwroty.  Co ciekawe inne paczki, które poszły później są już w drodze 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@WoodQueen status przesyłki Allegro One możesz sprawdzić w aplikacji Allegro. Abyśmy my mogli to sprawdzić podaj jej numer. 

oznacz moderatorów

WoodQueen
#9 Pomysłodawca#

@Allegro_One 

Pobrałam już z etykiety i sprawdziłam na UPS 

Niestety paczki dalej są na magazynie w Rzeszowie i planowane doręcznie  jest dopiero na czwartek.  Patrząc na innych przewoźników, w tym inpost, to bardzo długi czas dostawy. Paczki nadane w poniedziałek do południa a przewidywany czas dotarcia czwartek 

oznacz moderatorów

Client:90294432
#2 Obserwator#

Proszę o pomoc w zlokalizowaniu paczki

Allegro
A0008J9463
 
Od wczoraj jest w drodze i w jej statusie nic się nie zmienia, a miała dzisiaj dotrzeć.
Dziękuję
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:90294432 Paczka została wydana do doręczenia. Wkrótce do Ciebie dotrze.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:103702299 Dzień dobry. 🙂 Paczka ALE00004F33DCAC zostanie doręczona dzisiaj do końca dnia. 

oznacz moderatorów

WoodQueen
#9 Pomysłodawca#

Jeśli to allegro one box zapomnij,że dojdzie do jutra. Jeszcze mi się nie zdarzyło,żeby czas dostawy był krótszy jak 2-3 dni (albo i dłużej). Moja paczka z poniedziałku dalej leży na magazynie i nie wiem nawet czy wyjdzie...jeśli chcesz dokładnie widzieć jej status pobierz sobie jeszcze raz etykietę i pod kodem kreskowym masz kod przesyłki UPS. Przepisz go i sprawdź sobie na stronie przewoźnika. 

 

oznacz moderatorów