anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kijki trekingowe NIE-SKŁADANE

MAMY ROZWIĄZANIE!
misKubusPuchatek
#8 Zapaleniec#

mam nietypowy problem

chcę kupić metalowe mocne kijki trekingowe, ale koniecznie NIESKŁADANE każdy z kijków musi być długą stukilkudziesięciocentymetrową rurką metalową, koniecznie nie-składaną (grubas o wadze małego słonia ma oprzeć sie o taka rurkę a ona ma NIE pęknąć, gdyż TYLKO wtedy będzie spełniać swoje zadanie użytkowe)

niestety, wszystkie kijki są "składane" (wiadomo, sprzedawcy łatwiej sprzedać w internecie coś składanego, bo mały przedmiot mieści się w paczkomacie itd.)

niestety, kijki ma używać osoba bardzo ciężka (prawie 200 kg) pod taka osobą wszystko co składane szybko połamie się;

kiedyś kilka lat przed epidemią osoba ta kupiła taki jednoczęściowy kijek w fizycznym sklepie (składnica harcerska) ale niedawno zgubiła ten cenny metalowy kijek a teraz podczas epidemii autobusy w jej powiecie niemalże nie jeżdżą dlatego nie ma jak pojechać do miasta i kupić nowy kijek, a wiec jest "skazana" na zakup na allegro;

jestem człowiekiem w średnim wieku (smartfon bez klawiatury to czarna magia dla mnie ale) znam podstawową obsługę komputera na tyle że umiem zamówić na allegro coś co nie wymaga skomplikowanych poszukiwań, umiem też zadać to pytanie, ale skomplikowane poszukiwania na allegro po prostu mnie przerosły...

pytanie: czy ja źle szukam czy takich JEDNOCZĘŚCIOWYCH kijków nikt na allegro nie oferuje?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@misKubusPuchatek  Szukaj właśnie pod hasłem kije jednoczęściowe , co prawda więcej jest typowych do Nordic walking ale może coś wypatrzysz ciekawego

https://allegro.pl/kategoria/sporty-towarzyskie-i-rekreacja-nordic-walking-16527?string=kije%20jedno...

Tu nie chodzi o łatwość wysyłki, składane kije są po prostu popularniejsze . Wygodne w transporcie, łatwo przytroczyć można do plecaka , złożyć i rozłożyć w moment . Wydaje mi się też, że składane dobrych firm np Black Diamond z których sama korzystam w górach są naprawdę wytrzymałe. Zawsze można poradzić się sprzedającego, często mają naprawdę sporą wiedzę.

A może takie ze średniej półki kijki biegowe, naprawdę solidne i mocne ?

https://allegro.pl/oferta/kije-trialowe-fizan-vertical-carbon-biegowe-125-cm-7423288520

 

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
misKubusPuchatek
#8 Zapaleniec#

dziękuję za odpowiedź, to jest to!

oznacz moderatorów