anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kochani!dwa dni temu,zrobiłam zakup zegarka,podałam numer karty... itd,po chwili wyskoczyło

Client:63850941
#7 Wielbiciel#

Robiłam szybki przelew z Austrii,dokładnie dwa dni temu. Oczywiście, otrzymałam powiadomienie,że towar został opłacony w euro, plus wysyłka.

 

Ok,mijają dwa dni,dostaję powiadomienie, że dana Firma,nie otrzymała wpłaty. Mam z Allegro screen, że zamówienie zostało sfinansowane.

Jednak dzisiaj weszłam na konto i dalej nie widzę pobranych środków?co robić, gdzie na Allegro mam zapytać, czy po niedzieli odciągną pieniążki, czy co jest?bo teraz się pogubiłam?Może ktoś potrafi mi pomóc a drugi raz ,nie podam karty,bo jeszcze pójdzie zamówienie, dwa razy.

Dziwna sytuacja?.

Pozdrawiam cieplutko. 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

LEW433
#21 Demiurg#

Sprawdź tu, czy masz zakup: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

albo tu: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione?login=success

dziwna sprawa z tą kartą, może zostałaś oszukana. Sprawdźmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

Client:63850941
#7 Wielbiciel#

Właśnie nie ma nic a robiłam szybki przelew a pokazali ,że zrobiłam zakup zegarka,że dokonałam wpłaty. Na koncie też nie widzę, że zabrali pieniążki?Może to trwa,ponieważ przelew jest z Wiednia na konto Allegro  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63850941 Na koncie, z którego piszesz, nie widzę żadnego zakupu. Czy korzystałaś z innego konta? Możesz podać numer oferty, w której kupiłaś?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:63850941
#7 Wielbiciel#
  •  
oznacz moderatorów

Client:63850941
#7 Wielbiciel#

Zaraz przepiszę numer zamówienia, ponieważ nie mogę dodać screen. 

oznacz moderatorów

Client:63850941
#7 Wielbiciel#

zegarek meski diesel DZ7315 od GV 79PL. Twój zakup z dnia 6 lipca 2022, godz,21,24

oznacz moderatorów

Client:63850941
#7 Wielbiciel#

Metoda płatności, płatność z góry. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63850941 Podaj proszę numer zamówienia lub link do oferty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:63850941
#7 Wielbiciel#

Zegarek meski diesel DZ7315 

12251270613

Cena zegarka w euro 171,87

Allegro kurier DPD 4,01

oznacz moderatorów

Client:63850941
#7 Wielbiciel#

oczywiście z tą firmą po namyśle, doszliśmy do wniosku, że anulują zamówienie, bo nie doszły pieniążki i może trwać z Austrii kilka dni a że próbowałam dwa razy,to bałam się, że odciągną mi z konta dwa razy.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63850941 Na podstawie przesłanych danych nie jestem w stanie znaleźć takiego zamówienia ani nawet oferty, o którą chodzi. Jesteś pewna, że kupiłaś ten produkt w Allegro przez koszyk lub klikająć Kup Teraz? Prześlij proszę zrzut ekranu z powiadomieniem o zakupie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:63850941
#7 Wielbiciel#
  •  
oznacz moderatorów

Client:63850941
#7 Wielbiciel#

Gdybym mogła wysłać screen, ale nie mogę dodać. 

Mam zdjęcia z Allegro, zrzut ekranu, ale kolejny raz, nie mogę tutaj dodać zdjęcia?

oznacz moderatorów

Client:63850941
#7 Wielbiciel#

Cześć Aneta-Maria 

Kupiłaś zegarek męski Diesel DZ7315 od GV79PL

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63850941 Prześlij zrzuty lub zdjęcia na adres spolecznosc@allegro.pl.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:63850941 Dziękuję za przesłane zrzuty. Zakupu dokonałaś z konta  Client:105189781, a oferta to 12251270513 (wyżej podany numer jest błędny). Płatność ma status nieudana. Możesz spróbować zapłacić ponownie, ale musisz się zalogować na konto, z którego kupiłaś i przejść do zakładki Moje zakupy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:63850941 Nie umiesz załączyć zdjęcie ale piszesz tu z innego konta niż zrobione zakupy, dlaczego?

oznacz moderatorów

Client:63850941
#7 Wielbiciel#

Rano ok godz 9 .30  płatność była nieudaną, ponieważ mój mąż czekał na nową kartę. Więc zapłaciłam ze swojej karty bankowej i wszystko się zgadzało. Dlatego tyle niejasności, aż ustaliłam ze sprzedawcą, aby anulował moje zamówienie, bo się na sam koniec okaże, że pobrali mi z konta,dwa razy .Przezorny,zawsze ubezpieczony.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający nie może anulować zakupu przez Allegro, tylko ty jako kupujący masz taką możliwość, stąd moje pytanie jak to zrobił. Wejdź do zakładki "Moje zakupy", ponów płatność i już. Zrób to z tamtego konta albo drugie rozwiązanie kup od nowa i zapłać.

oznacz moderatorów