anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod/karta podarunkowa.

MAMY ROZWIĄZANIE!
baden_baden
#7 Wielbiciel#

Cześć .

Robiłem ostatnie zakupy kodem z aplikacji MyWorld, nie wydałem całej kwoty z tego kodu ale nie pamiętam jaka kwota została. Gdzie znajdę stan tego kodu znaczy ile mam do wydania?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@baden_baden 

Dana Karta Podarunkowa może zostać zrealizowana tylko raz w jednej płatności za Towar w ramach Transakcji, przy czym może być to Transakcja dotycząca jednego lub kilku Towarów pochodzących od jednego lub wielu sprzedających, za które dokonana zostanie jedna płatność. W przypadku gdy kwota wykorzystana przy Transakcji jest niższa niż wartość użytej Karty Podarunkowej, Użytkownik otrzyma nową Kartę, która zostanie przypisana do jego Konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnej Karty Podarunkowej. Termin ważności i warunki wykorzystania nowej Karty Podarunkowej będą takie same jak pierwotnej Karty Podarunkowej. Jedynie w przypadku, gdy w momencie skorzystania z Karty do końca terminu ważności tej Karty Podarunkowej jest mniej niż 14 dni, to nowa Karta podarunkowa będzie miała 14-dniowy termin ważności.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-kart-podarunkowych-allegro-4GDAboO2OFR

oznacz moderatorów
baden_baden
#7 Wielbiciel#

Super. Znam te warunki🙂 Zapytałem gdzie znajdę tę "nowo utworzoną" z pozostałymi środkami?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów