anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kod/karta podarunkowa

Katarynkaa88
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, miałam problem z opłaceniem zamówienia, które częściowo miało zostac pokryte środkami z karty podarunkowej. Nie mogę ponownie użyć tej karty, jest komunika, że została wykorzystana. Co mam zrobić?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jak raz użyłeś to teraz się nie da już, a co było powodem tego, anulowałeś albo płatność nieudana? Tu masz opisane jak z nich korzystać: https://allegro.pl/karty-podarunkowe

oznacz moderatorów

Katarynkaa88
#7 Wielbiciel#

Wyrzuciło mnie na oknie łączenia bankiem, więc anulowałam zakup. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W przypadku zwrotu wszystkich Towarów (odstąpienie lub rozwiązanie umowy sprzedaży Towarów), które były przedmiotem Transakcji opłaconej z wykorzystaniem Karty Podarunkowej, Użytkownik otrzyma nową Kartę Podarunkową o takiej samej wartości nominalnej, jak Karta Podarunkowa wykorzystana w tej Transakcji. Karta Podarunkowa zostanie przypisana do Konta Allegro, na którym była wykorzystana pierwotna Karta Podarunkowa. Termin ważności i warunki wykorzystania nowej Karty Podarunkowej będą takie same jak pierwotnej Karty. Jeżeli do końca terminu ważności pierwotnej Karty Podarunkowej w momencie odstąpienia lub rozwiązania umowy sprzedaży Towarów jest mniej niż 14 dni, to nowa Karta Podarunkowa będzie miała 14-dniowy termin ważności - liczony od momentu przyznania tej nowej Karty.

Jeżeli masz pytania możesz pisać: karty@allegro.pl.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Katarynkaa88 Płatności do anulowanych przez Ciebie zakupów są wciąż rozpoczęte. Poprosiłam o ich odrzucenie. Gdy tak się stanie, karta się odświeży i będziesz mogła jej użyć ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Katarynkaa88 Ponowne użycie karty podarunkowej powinno być już możliwe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów