anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kody odbioru przesyłek InPost teraz w aplikacji Allegro

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Wprowadziliśmy kolejne ułatwienie, dzięki któremu wszystkie dane potrzebne do odbioru przesyłek z paczkomatów znajdziesz w jednym miejscu. Od 17 maja kody PIN i QR, którymi otwierasz skrytki w Paczkomatach InPost, dostępne są również w aplikacji Allegro.

Zmiana dotyczy przesyłek realizowanych jedną z poniższych metod dostawy:

  • Allegro Paczkomaty InPost
  • Paczkomaty InPost.

Kody znajdziesz w zakładce Moje zakupy

Wystarczy kliknąć [szczegóły zakupu] przy wybranym zamówieniu. Aby wyświetlić kod QR, wybierz [pokaż kod QR].

4a59500b4b2582185b2aa01d8539.png

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not czy w przypadku multiskrytki też się pojawi, a co jeśli w multiskrytce znajdą się 2 paczki allegro + 1 z innego sklepu internetowego ? Czy wtedy też pojawi się kod w systemie allegro do odebrania 3 paczek ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not temat rozwiązany 🙂  właśnie trafiły do multiskrytki dwie moje paczki jedna z allegro druga z innego miejsca i mam w szczegółach kod do odbioru 🙂 

paczk.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 👍

Konsultowałam tę sprawę i właśnie dostałam informację, że kod będzie udostępniany również w takim przypadku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not ale jest jeden problem, mam inny kod w SMS a inny w szczegółach transakcji 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 I na pewno nie chodzi o inną paczkę?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not sprawdziłem dotyczy tej samej paczki, dam potem znać jak odbiorę, sprawdzę kod od Was ( szczegółu zamówienie ) jak nie pójdzie to kod Sms 🙂  i dam znać oraz podeślę Wam kody i szczegóły, obawiam się że mogą być problemy przy multiskrytkach 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Dobrze, to czekamy na informacje od Ciebie i będziemy to wyjaśniać. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nat_not  paczka odebrana kodem od allegro, teraz szczegóły do sprawdzenia bo niektórych może to wprowadzać w błąd o ile zauważą 😄

Paczka 627580368171515120194136 + druga poza allegro trafiła do multiskrytki 

Na SMS dostałem kod 733 903 

Od allegro ( szczegóły zamówienia ) 834 561

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Dostałam informację, że przy multiskrytkach może się pojawić taka nieścisłość. Jednocześnie zapewniono mnie, że oba kody w takim przypadku powinny zadziałać przy odbiorze paczek. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Wyłącz multiskrytkę ! to potencjalny generator kłopotów.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash a jest taka opcja ?  nigdy a to nigdy nie miałem problemu z paczkomatami a troszku tego zamawiam 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 z multiskrytką tak - można zadzwonić na infolinię, lub tak "cyrklować" z zamówieniami aby nie przychodziły w tym samym czasie 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dobrze jak czasem uda się wprowadzić jakieś ułatwienie bo ostatnio to coraz częściej pojawiają się utrudnienia .

oznacz moderatorów

Client:60437379
#7 Wielbiciel#

Zamówiłam 3 produkty w WIN WOOD ,na jeden produkt otrzymałam miejsce paczkomatu ,ale nie podano kodu,na dwa pozostałe nic nie podano.Opłate zrobiłam przelewem który już przeszedł.Nie wiem co mam dalej robć.Wcale nie ządano moich danych i adresu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:60437379 Cześć. 🙂 Masz na myśli zamówienie z dzisiaj z godziny 19:22 (o numerze f1fe5ba0-cbf8-11ed-82fc-632c9119b95c)? 

Zakupy znajdziesz tutaj; https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione. Jedną paczkę zamówiłaś do Żabki, drugą do Paczkomatu. Otrzymasz powiadomienia, kiedy paczki będą do odbioru.  

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów