anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

komentarze do produktu allegro

gossud
#7 Wielbiciel#

Od kilku zakupów nie mogę wstawić komentarza z opisem zakupionego przedmiotu. Mimo, że opisany jest przedmiot, wymiary, kolor, stan otrzymuję informację, ze jest to komentarz dotyczący sprzedającego i komentarz jest usuwany.

Uzupełniam te komentarze, bo nimi właśnie kieruję się przy zakupach, chodzi o opinie użytkowników, nabywców.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gossud podaj proszę jakiego zamówienia to dotyczy? W opinii produktowej nie powinno opisywać się szczegółów transakcji i najprawdopodobniej w Twojej wystarczy usunąć tylko jakiś fragment, będę mogła go wskazać, ale muszę zobaczyć całą treść komentarza. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

gossud
#7 Wielbiciel#

dotyczy:

Numer zamówienia fbf993a0-e001-11ed-8378-d79cfcdc3091

Numer zamówienia 57ebbbf0-f355-11ed-b813-6b5c91b9f3a7

Pierwszy komentarz został usunięty przez allegro mimo podania w nim wymiarów i opisu przedmiotu, który nieco odbiegał,

drugi z opisem przedmiotu (niezgodność do aukcji) nie chciał się w ogóle dodać.

w każdym nie było słowa na temat dostawcy

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@gossud sprawdziłam opinię do zamówienia fbf993a0-e001-11ed-8378-d79cfcdc3091 i została ona usunięta, ponieważ odnosiłeś się w niej do konkretnej "aukcji". W momencie usunięcia przez nas opinii wysyłany jest mail do jej autora z informacją o powodzie usunięcia. W mailu znajduje się również link, który pozwala na dodanie nowej opinii w ciągu 7 dni od otrzymania wspomnianej wiadomości. Przykro mi, ale w tym przypadku czas już minął. 

Natomiast dla produktu z zamówienia 57ebbbf0-f355-11ed-b813-6b5c91b9f3a7 dodałeś już opinię z gwiazdkami, bez komentarza w formie tekstowej, dlatego nie możesz dodać kolejnej. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

gossud
#7 Wielbiciel#

Właśnie. Nie mogłam nic dodać, dlatego dodałam pustą opinię. system nie przyjął żadnego tekstu. w ocenie konkretnej aukcji nalezy się odnieść do konkretnej aukcji.

rozumiem, że szkoda mojego czasu,

nie odpisuj

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, należy opisywać ale nie opisujesz transakcji tylko produkt, niektóre słowa nie przechodzą.

oznacz moderatorów