anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

KONSOLA XBOX ONE ALL-DIGITAL 1TB Allegro lokalnie 399 zł

Client:36469016
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś już kupił? To mi wygląda na przekręt. Facet sprzedaje powystawowe konsole all digital za 399 zł. Konsola wygląda bardzo dobrze ale ta cena jest podejrzana. Czy ktoś kupił i dostał towar?

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konsola-xbox-one-all-digital-3-gry-1tb-nowa-gwr

 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:36469016
#8 Zapaleniec#

Chciałem to kupić tą konsolę, ale oferta wyglądała zbyt pięknie. Facet sprzedaje kilkanaście konsol powystawowych za 399 zł. 15 osób kupiło. Jednocześnie brak kontaktu ze sprzedającym i tylko wysyłka. Bardzo podejrzane.
Zastanawia mnie tylko na czym polega ta rzekoma ochrona ze strony Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:36469016 Sam sobie odpowiedziałeś...zignoruj to...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36469016 Jeżeli na Allegro Lokalnie kupisz przedmiot przez opcję kup teraz lub w licytacji i nie otrzymasz towaru lub otrzymasz produkt nieoryginalny albo niezgodny z opisem, możesz otrzymać rekompensatę w ramach Programu Ochrony Kupujących. Wszystkie szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w tym artykule

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:36469016
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za wszystkie komentarze. Chodziło mi bardziej o to, czy ktoś kupił i otrzymał sprzęt od tego dostawcy. Czy wszystko jest ok.

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Nikt nie otrzymał 14 dni dla zmyłki. Nie daj się nabrać!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:36469016 Ja osobiście bym sobie odpuścił. Dlaczego? Konto ma 3 miesiące, żadnych komentarzy (a jako że wystawione na AL, to żadne się nie pojawią, tyle że o tym nie wszyscy wiedzą), termin wysyłki 14 dni (bo niby korona(ś)wirus).
Na listingu ofert widać, że "28 osób kupiło", a to plus brak negatywnych komentarzy przyciąga kolejnych chętnych.
Mogę się mylić i właśnie ucieka Ci okazja życia, ale...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

marcinmrag
#7 Wielbiciel#

Ja zamówiłem ale konsola do mnie nie dotarła. 3 tygodnie ponad czekałem. Tłumaczenie było, że dostawca przysłał nie taki zestaw jak trzeba( dwa razy). Ale co by nie mówić zwrot kosztów dostałem szybko ekspresem na konto. 

oznacz moderatorów

oczuovvieku
#7 Wielbiciel#

Chłop chciał mnie okraść, a wyszło tak, że debil jeszcze stracił. Kupiłem u niego tę konsolę, ciągle dopytywałem kiedy będzie i co z nią. Pewnego dnia głupek zadzwonił do mnie i zwrócił mi gotówkę i miałem od razu na koncie. Pierwszą konsole kupiłem za 519 a drugą za 429 oczywiście zwrócił mi kwote za pierwasz i kupilem druga od razu bo byłem zdenerwowany :). Złożyłem dwa wnioski, oba rozpatrzone pozytywnie i tak właśnie zarobiłem 519 na złodzieju-glupku :).

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

no to szacunek upolować złodzieja to jest to .jeśli portal pozwala na takie "interesy" trzeba brać sprawę w swoje ręce.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mwmonety Niby tak, tyle że @oczuovvieku właśnie publicznie przyznał się do wyłudzenia pieniędzy z POK-u, w związku z czym może mieć ciepło zarówno ze strony allegro, jak i samego "poszkodowanego".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

oczuovvieku
#7 Wielbiciel#

e tak 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

no tak chciał dobrze ale strzelił sobie w kolano i rekompensaty nie ma 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@oczuovvieku 

i tak właśnie zarobiłem 519 na złodzieju-glupku :).

Raczej nie powinieneś pisać że złodziej- bo pieniądze ci oddał, to w takim razie co ci ukradł?

I żebyś się nie przejechał, na tym chwaleniu się o podwójnym zwrocie.

oznacz moderatorów

oczuovvieku
#7 Wielbiciel#

tak ale za druga konsole mi nie oddał

 

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@oczuovvieku Ale za jedną oddał + dostałeś dwa zwroty z POK-u za obie. Przecież sam przyznałeś, że zarobiłeś dzięki temu 519 zł.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

oczuovvieku
#7 Wielbiciel#

chciał być cwany, zamiary miał jednoznaczne, to dostał kare od cwańszego 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@oczuovvieku Szanuję Twoją szczerość, ale muszę Cię poinformować, że wypłata rekompensaty w ramach POK została wstrzymana.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów