anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto do wypłat w trakcie weryfikacji - jak mogę wypłacić moje środki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
emiemi2341
#7 Wielbiciel#

Dostałam zwrot od sprzedawców na allegro finanse i do tej pory ciagle piszą ze w tracie weryfkacji jak mam sie skontaktowac z allegro zeby w koncu oddali mi pieniadze na moje konto ? dodam ze Dane tego konta sa na mame(bo wczesniej nie mialam lat i nie moglam miec bo trzeba tez bylo jakos potwierdzac ) i moze przez to nie chca zwrocic a chcialam na moj nr konta bo mama nie ma konta online ( a Pani w banku jej powiedziala ze ona nie zrobi bo to moga byc oszusci)  juz nie wiem co mam zrobic.. ;/

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#

@emiemi2341 Wszystkie dane z konta muszą się zgadzać z momentu rejestracji

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@emiemi2341 Do konta Allegro musi być podpięte konto bankowe mamy. Druga opcja to ustawcie sobie wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania tu; https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php

oznacz moderatorów
emiemi2341
#7 Wielbiciel#

Wiem ale mama nie ma konta interenetowego , wyslalam ja bo banku to tam jakas Pani nagadala jej za oszusci sa ze teraz to nawet sms z linkami wysylaja i naprawde za Chiny nie chciala jej zrobic tego przelewu, a przekaz pocztowy nie da tez rady bo tez trzeba przelac z tego numeru onta mamy

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@emiemi2341 Nie, przy przekazie pocztowym nie trzeba robić przelewu z konta.

oznacz moderatorów
emiemi2341
#7 Wielbiciel#

a jak mamy nie bedzie w ten dzien w domu co listowy bedzie to mozna odebrac na poczcie ?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Można, mama odbierze lub da Ci upoważnienie i Ty odbierzesz 🙂

oznacz moderatorów
emiemi2341
#7 Wielbiciel#

aha wtedy będzie awizo ? 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@emiemi2341 Jak to pani z banku nie chciała zrobić przelewu? Na jakiej podstawie odmówiła klientowi wykonania usługi?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
emiemi2341
#7 Wielbiciel#

Na takiej że to mogą być oszuści i nagdala jej ze jej wszystkie pieniadze znikną, masakra z tą obsluga w banku to jej konto i jej sprawa co robi i komu robi przelewy. Też tego nie ogarniam 😉 ;/

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@emiemi2341 A gdyby chciała tylko wypłacić gotówkę, to pani z banku też by się postawiła i stwierdziła, że nie wypłaci, bo na ulicy są złodzieje, którzy tylko czekają żeby ją okraść?
W takim przypadku prosi się o rozmowę z przełożonym tejże pani i tyle na ten temat.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@emiemi2341 Już o tym pisałaś, a nawet dostałaś odpowiedź https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/weryfikacja-konta-do-wyp%C5%82at-na-r%C3%...

PS Interpunkcja - zacznij jej używać.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
emiemi2341
#7 Wielbiciel#

dostalam odpowiedz gdzie są moje pieniądze ( allegro finanse ) a nie dostalam odpowiedz ze na moje konto nie chca przeslac bo sa NIE MOJE DANAE NA ALLEGRO TYLKO MAMY 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@emiemi2341 Przesłane przez Ciebie dokumenty są w trakcie weryfikacji u naszego partnera  - PayU. Jeśli dane rachunku do wypłat nie zgadzają się z danymi konta Allegro, zostaną odrzucone.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów