anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konto zablokowane

Client:82195303
#7 Wielbiciel#

Nie dawno zablokowali mi konto choć jestem tylko osoba kupujaca nic nie zrobiłam nie tak jedyną rzeczą ze zmieniłam tel i zrobiłam aplikacje na nowym tel w e-mailu nie można uzyskać żadnej odp w ostatniej wiadomość poproszono mnie o zdj dowodu osobistego z zamazanymi danymi które nie wylalam czy ktoś miał coś podobnego 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:82195303, widzę, że prowadzisz z nami korespondencję mailową w tej sprawie. W każdej z wiadomości, które do nas napisałaś, poproszono Cię o podjęcie kolejnych kroków, które pozwolą zweryfikować Twoją tożsamość. Zachęcam Cię do zachowania ciągłości korespondencji - pozwoli to szybciej wyjaśnić tę sytuację.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:82195303
#7 Wielbiciel#

Prowadzę korespondencje od kilku i mówiąc szczerze dużo osób mnie przeszczega od wysyłania takich zdj nie jestem przekonana do czegoś takiego ale jednocześnie nie chce utracić tutaj konta 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Client:82195303 Tam raczej nie wszystko musi być widoczne, możesz cześć danych zamazać.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:82195303, dane takie jak: fotografia, numer dowodu czy pesel mogą zostać zakryte lub zamazane. Po potwierdzeniu danych fotografie zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy danych.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak wiele osób miało coś podobnego jeśli chcesz odblokowania konta musisz wysłać to zdj

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:82195303 Zmieniając ważne dane identyfikacyjne osobę mogą blokować aby zweryfikować czy nie doszło do włamania na konto i ktoś nie usiłuje zmienić dane. Więc nalezy postepować zgodnie z wytycznymi w mejlu aby mogli zweryfikować czy właściciel dokonał zmian i odblokują jak się potwierdzi, ze to właściciel.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów