anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Kopiowanie i wyszukiwanie w aplikacji

#7 Wielbiciel#

Nie znalazłem podobnego tematu, nie jestem też pewien, czy to właściwe subforum, albowiem nie widzę miejsca na zapytania i sugestie dotyczące aplikacji, jeśli się nie wstrzeliłem to proszę o korektę.

Mam dwie sugestie odnośnie funkcjonalności aplikacji Allegro na Androida.

Po pierwsze: możliwość zaznaczania i kopiowania tekstu. Nie mogłem skopiować numeru płatności z aplikacji. W tym celu musiałem znaleźć odpowiedni mail w mojej skrzynce mailowej (bo przepisywanie tak długiego kodu mija się z celem), co poniekąd skreśla użyteczność apki na przykład do kontaktów z kontrahentem (skoro i tak ostatecznie muszę grzebać w mailach albo używać strony Allegro w przeglądarce, to po co mam włączać aplikację?).

 

Po drugie: funkcja wyszukiwania, popularny Ctrl+F (nie wiem, jak to działa w Androidach z klawiaturą ekranową; w Blackberry Key2 aktywuję ją z klawiatury fizycznej przez $+F). Mała rzecz, która by ucieszyła. Ponownie, w celu znalezienia konkretnej informacji w przydługim opisie przedmiotu, nie musiałbym uruchamiać Allegro w przeglądarce.

Pozdrawiam,

Rafał

Highlighted

Odp.: Kopiowanie i wyszukiwanie w aplikacji

Moderator
Moderator

@Majster_od_Tapet Dziękuję za obie sugestie. Nieprzerwanie rozwijamy aplikację, dlatego wszystkie tego typu uwagi są dla nas cenne 👍 


Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Natalia
Allegro Gadane
Moderator