anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Korzystanie z aplikacji allegro

Sloniu19_2007
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry. Mam do Państwa pytanie jeśli chodzi o zakup z innego urządzenia poprzez aplikację allegro, z którego korzystam. Opis sytuacji: Moja żona, z którą się rozwodzę, w ostatnim czasie zrobiła wiele zakupów o których nie wiedziałem poprzez aplikacje allegro w swoim telefonie a płatność pochodziła z mojego osobistego konta, do którego nie ma dostępu, ani nie jest upoważniona. Prawdopodobnie ukradła dane z mojej karty płatniczej i się nimi posługuje w ramach zakupów. Czy możecie mi Państwo pomóc w mojej sprawie? Czy paczki, które zostały opłacone z mojego konta opłacone bez mojej wiedzy można zatrzymać albo przekierować na mój adres? Adres na paczkomat żony to Lubelska 8, 78-100 Kołobrzeg ( paczkomat obok sklepu Dino) Tel. [edycja] Proszę o pomoc i pozdrawiam. Nr karty płatniczej 5168 17 .................7430

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Sloniu19_2007 zakup z Twojego konta allegro czy była żona robiła ze swojego konta allegro? Jeżeli jest nieautoryzowany dostęp to należy zgłosić na policję.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Sloniu19_2007 pewnie Masz podpiętą kartę do konta allegro . Paczek , które są w drodze nie zatrzymasz i nie przekierujesz , sprawdź ,które nie zostały wysłane i kontaktuj się ze sprzedawcami , nic innego w tej sytuacji nie da się zrobić .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Sloniu19_2007 jak mieliście wspólne dane do logowania to najlepiej pozmieniać wszystkie dane do logowania na Twoim koncie 

oznacz moderatorów