anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszty dostawy zaczynające się "od 16zł"

MAMY ROZWIĄZANIE!
jufek
#7 Wielbiciel#

Witam.
Chciałem zakupić grę dla syna w jednym ze sklepów allegro. Zaciekawiła mnie opcja koszt dostawy tej gry (Xbox One), zaczyna się od 16zł. Co ciekawe owy sklep wszystkie produkty jakie ma zaczynają się tam "od 16zł" czy to płyta DVD z grą, czy jakieś inne rzeczy... kiedy próbowałem zwrócić uwagę sprzedającemu zostałem zbluzgany. Wydaje mi się że nie można w ten sposób postępować z dostawami. Jest to po prostu zarabianie na wysyłkach.
To jest link do tego sklepu https://allegro.pl/uzytkownik/[edycja] 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21
Client:65300220
#10 Popularyzator#

Tak, czekam na pismo. Tylko uwaga- jego wysyłka też nie jest darmowa.

 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

czy można przywrócić czarną listę kupujących żeby od razu można było dodać do niej takich delikwentów?

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Wiesz koperta bąbelkowa za którą na allegro płacę ze 20-40gr na poczcie kosztuje ze 2-4zł. Materiały do pakowania też nie są za darmo. Ja np wysyłam tylko inpostem: paczkomat allegro 8.99zł. Paczkomat nie allegro 14.69, 15.69 i 17.39, jak klient chce do domu to 15.79, 17.29, 20.99. Do tego dochodzi koszt koperty, przy delikatniejszych rzeczach: dodatkowej folii, naklejek ostrzegawczych, taśmy itp. Nie widzę tu powodu do oburzenia, bo cena wcale nie jest najwyższa. Nie dawno mąż za wysyłkę malutkiego wazonika na poczcie zapłacił 27zł, bo się oburzyli, że nakleił taśmę ostrożnie i kazali mu dodatkową opłatę zrobić, a bez niej i tak by było 17 zł. Także wszędzie drogo. Z kolei jak raz zamawiałam coś zwykłym tanim listem to zdążyłam zapomnieć, że zamówiłam zanim doszło (grubo ponad tydzień).

oznacz moderatorów