anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś inny odebrał moją przesyłkę z paczkomatu

Pawelblongl
#2 Obserwator#

N

Niestety system przesyłek InPost nie gwarantuje bezpiecznego odbierania paczek. Ostatnio padłem ofiarą oszustwa ze strony innego uczestnika odbierającego przesyłki. Oszustwo polegało na tym, że w jednym czasie kilku użytkowników mogło odbierać paczki. Ja niestety byłem wolniejszy i moją paczkę, która znajdowała się na końcu paczkomatu, odebrała inna osoba, która następnie uciekła do samochodu. Pościg za tą osobą był niemożliwy. Reklamacja złożona do firmy InPost w celu rozwiązania problemu została bez odzewu i odrzucona, brak było jakiejkolwiek próby znalezienia rozwiązania, które zapobiegłoby takim sytuacjom. InPost nawet nie podjął się próby skontaktowania z osobą, która otwierała inną paczkę w tym samym czasie. Takie działanie jest nieetyczne i przestępstwem przeciwko mieniu. Mienie, rozumiane jako własność i wszelkie inne prawa majątkowe, jest podstawowym przedmiotem ochrony zgodnie z art. 286 Kodeksu Karnego. Sytuacja ta nie miałaby miejsca, gdyby inni użytkownicy nie mieli możliwości odbierania przesyłek w tym samym czasie.

Drugą kwestią jest moja reklamacja dotycząca mojej przesyłki w InPost, gdzie podane zostały nieprawdziwe informacje. Mam nadzieję, że Allegro jest świadome tej sytuacji. Mam szczegółową korespondencję z działem reklamacji, którą mogę udostępnić. Allegro powinno być informowane o sposobie transportu przesyłek. Jako rozsądna osoba chciałbym, aby dostarczanie przesyłek przez Allegro było bezpieczne.

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

mdrogeria
#21 Demiurg#

@drekenzes lepsze numery są jak kurier obsługuje paczkomat 😁

oznacz moderatorów