anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś mi się włamał na konto i wylicytował przedmiot znacznie przekraczającą wartości tego przedmiotu

Client:101991581
#1 Nowicjusz#

Ktoś mi się włamał na konto i wylicytował przedmiot znacznie przekraczającą wartości tego przedmiotu. Ja generalnie tej rzeczy nie chcę. Chciałbym to wszystko anulować. Właściciel rząda ode mnie 10 procent wartości towaru za który ten zostały wylicytowany 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

betizdaleka
#9 Pomysłodawca#

Ehe....włamał si 🙂

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:101991581 od prywatnego czy przedsiębiorcy? Na allegro zwykłym czy lokalnym?

Zmień hasła włącz dwuetapowe logowanie, sprawdź komputer pod kątem potencjalnych wirusów.

Zgłoś ten fakt do allegro.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak uważasz że ktoś Ci się włamał na konto to zgłoś na Policję ,sprawdzą i może dojdą z jakiego adresu było włamanie ,ale najpierw sprawdź czy ktoś z Twoich domowników czy znajomych nie zrobił Ci psikusa .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101991581 sprawdziliśmy to i nie martw się na Twoim koncie nie doszło do włamania 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Co jeszcze Drodzy Klienci wymyślicie żeby zrzucić z siebie odpowiedzialność za nieprzemyślane postępowanie .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@la_nika On dopiero teraz ma ból głowy > wytrąciłaś mu z ręki najważniejszy argument > "i co on teraz zrobi? > co tu wymyśleć na usprawiedliwienie "bezmyślności?""

oznacz moderatorów