anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś założył konto na dane mojej firmy i otrzymuje wszystkie zwroty sprzedającego gdzie mogę to zgł?

Griz21
#1 Nowicjusz#

Od około miesiąca przychodzą do mnie zwroty z allegro oraz dostaje telefony że kienici nie otrzymali produktu

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

serwis-texas
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Ktoś na najbardziej bezpiecznej platformie sprzedaży założył konto firmowe mimo tylu systemów weryfikacji ? Koniec świata. To praktycznie [ ponoć ] nie możliwe ??

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@brakestop Cóż, dane każdej firmy są publicznie dostępne w CEiDG

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Ja nie  o tym @TomBanknoter Ja o:

"

Na portalu jesteś bezpieczny ze względu na stosowane metody weryfikacji i monitorowania. Koszty związane ze sprzedażą na Allegro (np. prowizja) są niewielkie, a uzyskane w ten sposób bezpieczeństwo czy wygoda bezcenne.

Bezpieczna sprzedaż w ramach Allegro – porady i wskazówki"

 

 

"Jak na sprzedażowego giganta przystało, Allegro dba o bezpieczeństwo użytkowników na różne sposoby – od ochrony własności intelektualnej po pomoc w zabezpieczaniu konta. Najlepiej zacząć od tego drugiego. Upewnij się, że masz włączoną opcję uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA)"

 

 

"

Co jest bezpieczniejsze Allegro czy **piiip**?
 
Allegro ma tę przewagę, że gdy już dokładnie ustawimy parametry oferty, na ogół nie musimy przejmować się ogłoszeniem. Cena jest jasna, formy wysyłki również. Jeśli ogłoszenie jest ciekawe, chętny powinien się znaleźć, zwłaszcza że zakupy na Allegro są uważane za bezpieczniejsze niż na **piiip**."
 
 
alllee.jpg

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Może ktoś (np. jakiś Chińczyk) po prostu podał adres do zwrotów na jakąś losową firmę..
Widziałem już jak Chińczycy mieli adres do reklamacji i zwrotów podany na jakiś losowy hotel w Kołobrzegu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Griz21 Napisz do nas przez formularz kontaktowy (https://allegro.pl/pomoc/kontakt) i podaj dane, na które przychodzą zwroty i numer telefonu - sprawdzimy to 

oznacz moderatorów