anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[18.07.2024] Awaria PayU: problem z opłaceniem zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
kasiulka88kos
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem z wybraniem metody płatności, a mianowicie do wyboru mam opcję płatność kartą visa, jest dostępna a nie mogę jej wybrać. Już wcześniej płaciłam ta metodą u tego samego sprzedawcy.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Wielu kupujących pisze o problemach z płatnościami.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kasiulka88kos Cześć. Wynika to z awarii po stronie operatora PayU. Trwają pracę nad usunięciem usterki. Proszę o chwilę cierpliwości. 

oznacz moderatorów
mserougi
#2 Obserwator#

Hello, it seems there's a problem with using cards today, I can't add any new card.

If I click "Karta płatnicza" then nothing happens. If I try adding a card using the mobile app then I see the following error:

IMG_4894.jpg

When is this going to be fixed? I need to pay an "Allegro Pay" installment today and card is my only option.

Thanks!

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mserougi The PayU operator has a malfunction and work is underway to fix the fault. Please be patient for a moment.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@kasiulka88kos mają awarię 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym od godziny 12:32 mierzymy się z problemem systemu PayU, który chwilowo uniemożliwia płatności za pośrednictwem metod płatności dostarczanych przez PayU Europe.

Jak tylko prawidłowe działanie zostanie przywrócene, informacje zostanie wysłana.

Przepraszamy za niedogodności.

Zespół PayU

------------------------------------------------------------

Hello,

Today, from 12:32, we are facing a problem with the PayU system, which temporarily prevents payments via payment methods provided by PayU Europe.

As soon as proper operation is restored, information will be sent.

PayU Team

________
Κώστας
oznacz moderatorów
human85
#2 Obserwator#
Mam taka informacje przy platnosci za zakupiony towar:
Metody płatności są chwilowo niedostępne

Możesz zrobić zakupy teraz i opłacić je później z poziomu listy Twoich zakupów. Przepraszamy za utrudnienia.

 

Czy jest jakiś problem z platnościami?

oznacz moderatorów
twogu1
#9 Pomysłodawca#

aktualnie operator PayU ma problem z systemem

oznacz moderatorów