anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kto przetrzymuje moje środdki zwrotu ?

kedolw_12
#8 Zapaleniec#

Sprzedający mi odpisuje że dokonał zwrot środków gdyż nie posiada towaru i prosi mnie o wyjaśnienie z allegro ,a allegro mnie informuje że prosi sprzedającego o dokonanie zwrotu. Błędne koło . 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kedolw_12 Podaj numer zamówenia, o któe chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kedolw_12
#8 Zapaleniec#

 Nr zamówienia   16923260-2cd9-11ef-8f32-2d9bfb0a3a0b

oznacz moderatorów

kedolw_12
#8 Zapaleniec#

Oferta z dnia zakupu 28 cze 2024, 12:52

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kedolw_12 Mail od Allegro o zwrocie był?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

gdzie by nie zajrzał tam Lef ,na pustni - Lef , za oknem - Lef , na drzewie -Lef , w każdym wątku - Lef ......😱....boję się otworzyć lodówkę 😦

oznacz moderatorów

kedolw_12
#8 Zapaleniec#

Gdyby był to bym tu nie pisał

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kedolw_12 Zwrot do tego zamówienia został zlecony w czerwcu. Spawdź wpływy na konto, z którego płaciłeś, od 26 czerwca do teraz.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kedolw_12
#8 Zapaleniec#

 Dziękuje za szybką odpowiedź , ale to jest zwrot z innego nr kupna i od innego sprzedającego . Pani moderatorko to przewidziałem że allegro tak będzie się tłumaczyć .
Porobiłem zrzuty stron , fotki , itd. Tym razem się zabezpieczyłem. Jeśli sprawa nie zostanie wyjaśniona do  poniedziałku tj. 15,07.2024    to wszystko opublikuję ale gdzie indziej.Bardzo proszę o dokładne sprawdzenie i pozytywne załatwienie mojej prośby .  Pozdrawiam .

Z wyrazami szacunku

oznacz moderatorów

kedolw_12
#8 Zapaleniec#

To był zwrot od sprzedającego zhangruyi z dnia 17 cze 2024, 20:41 Numer zamówienia
16923260-2cd9-11ef-8f32-2d9bfb0a3a0b

Przepraszam ale nie mam czasu na pisanie .Liczę na panią Natalie że sprawa zostanie wyjaśniona .Jeśli jest to możliwe to proszę o powiadomienie na meila.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kedolw_12 Drugi raz podał Pan ten sam numer zamówienia. Do tego zamówienia zwrot został zlecony, jak pisałam wyżej.

Którego zamówienia dotyczy problem braku zwrotu?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kedolw_12
#8 Zapaleniec#

Przepraszam .Faktycznie moja pomyłka z numerem ale data się zgadza .Teraz po sprawdzeniu jeszcze raz podaję nr aukcji które dotyczy problem .

Oferta z dnia zakupu 28 cze 2024, 12:52

49440880-353c-11ef-a202-05cb1b8c2349

oznacz moderatorów

kedolw_12
#8 Zapaleniec#

Chodzi o zwrot

Oferta z dnia zakupu 28 cze 2024, 12:52

49440880-353c-11ef-a202-05cb1b8c2349

Jak pisałem wyżej zwrot był od innego sprzedającego z inną datą i ta sprawa została szybko wyjaśniona i zakończona .Skoro nie kupiłem u tamtego sprzedającego zamówiłem ponownie  ale już u innego sprzedawcy

Oferta z dnia zakupu 28 cze 2024, 12:52

49440880-353c-11ef-a202-05cb1b8c2349

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@kedolw_12 niestety do zamówienia nr 49440880-353c-11ef-a202-05cb1b8c2349 nie widzę zwrotu w naszym systemie. Może sprzedający zwrócił Ci wpłatę bezpośrednio na konto? Zachęcam do kontynuowania rozmowy w dyskusji. Możesz też skorzystać z opcji w dyskusji “poproś o pomoc Allegro”. Wówczas stanowisko w tej sprawie zajmie nasz doradca, a dostęp do dyskusji ma też przecież sprzedający.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kedolw_12
#8 Zapaleniec#

Prosiłem już o pomoc allegro ,to z allegro odesłało mi jego wiadomość że On mnie prosi abym potwierdził że sprawa została załatwiona . To są chyba jakieś kpiny.Sprawa nadal pozostaje nie wyjaśniona .  Już zaczynam myśleć że to moja wina iż zamówiłem towar na allegro zapłaciłem za towar i wysyłkę a teraz nie wiadomo do kogo się zwrócić

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kedolw_12 to napisz w dyskusji, że żadnego zwrotu pieniędzy nie było. Może miał za małą kwotę na AF i zwrot się nie powiódł.

oznacz moderatorów

kedolw_12
#8 Zapaleniec#

Już pisałem i to niejeden raz .Ja myślałem że na serwerach allegro wszystko mają , ale po tym zamieszaniu to myślę że mają ale jeden wielki Bałagan .Czy to tak trudno sprawdzić po dacie ,numerze zamówienia , czy po nicku sprzedającego abym uzyskał jakąś konkretną odpowiedź ? Chińczycy  wystawiają oferty przedmiotów których nie posiadają  i stąd to zamieszanie .

Dzięki za  włączenie do dyskusji .

oznacz moderatorów

kedolw_12
#8 Zapaleniec#

Jeszcze nie dostałem powiadomienia z allegro o zwrocie , ale  zwrot  w końcu znalazł się  na moim koncie .

 

oznacz moderatorów