anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłam buty od [edytowano]

wilson35
#7 Wielbiciel#

Kupiłam buty- używane kowbojki, od [edytowano]. W opisie widniała długość wkładki wewnetrznej 28,5cm. Niestety buty były tak małe, że nie włożyłam stopy. Zmierzona wkładka zewn. 27cm, to jakim cudem wewnątrz więcej. Sprzedająca zamiast uznać swój błąd i zwrócić kasę za buty i przesyłkę w obie strony, obraża mnie i naśmiewa się z moim olbrzymich stóp. Co robić? Dyskusja do niczego nie doprowadziła. Teraz napisałam do Allegro.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

wilson35
#7 Wielbiciel#

Zakończyłam, bo tak mi podpowiedziało Allegro. Napisałam do Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nigdy nie kończ jak problem nierozwiązany, jak nadchodzi czas to odznacz jako nierozwiązaną. Nauczka na przyszłość.https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wilson35 Przykro mi, że sprzedawca napisał Ci tak nieprzyjemną uwagę. 🙁  Zakończyłaś już dyskusję jako "rozwiązaną". Domyślam się, że przez pomyłkę? Napisz do nas przez formularz z prośbą o wznowienie dyskusji oraz wypowiedź doradcy. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

wilson35
#7 Wielbiciel#

Zakończyłam, bo tak mi podpowiadało Allegro. Napisałam do Allegro.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zależy jak mierzono długość wkładki pewnie od najdalej położonych punktów, buty powinny mieć gdzieś rozmiarówkę i oznaczenie np usa wielkości potem można sobie z tabelki wygooglać długość wkładki jeśli nie zgadza się z gym co bylo w ofercie to skladasz reklamację na niezgodność przedmiotu z umową kupna sprzedaży na odległość w dyskusji dołączasz zdjęcie 

oznacz moderatorów