anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem drzwi, czy ktoś ma z nim podobny problem?

4x4mariusz
#7 Wielbiciel#

Ostatni od  firmy [/] z Parczewa ul Szytki 12 zakupiłem drzwi szerokości 160 cm oraz 100 cm 

drzwi te po ok tygodniu użytkowania po montażu  zaczęły opadać i cały czas wymagają regulacji

Czy ktoś z kupujących miał podobny problem z drzwiami co JA

oznacz moderatorów
67 ODPOWIEDZI 67

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@br. Nie, nie łatwiej.

To są drzwi dwuskrzydłowe na 3 zawiasach, dostępnych z zewnątrz, bo mają regulację. Nic nie trzeba rozbierać. Nie sądzę aby to producent montował, raczej 'fachowiec'.

Takie drzwi dobrze skręcone nie mają prawa opadać. No nie ma takiej opcji aby wszystkie 3 zawiasy nie trzymały. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@akcesoria-net-pl

OK,  ja optowałem że  niewykluczone że to obrotowe,  ale jeśli naprawdę są wahadłowe to masz rację. Po prostu  sprężynę  w zawiasie trzeba naciągnąć  jak  pamietam. Kiedyś  sam to robiłem.

 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

W moim odczuciu obecny format dyskusji jest mało pomocny dla kupującego, dlatego zawieszam możliwość dalszej wypowiedzi.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@cloudcloud  Przyznaję  że  dyskusja w takiej formie  do niczego nie prowadzi, ale moim skromnym zdaniem jest to reakcja piszących  na  kompletny brak  informacji od autora o co właściwie chodzi.
Jest  adres producenta i informacja  że  drzwi opadają.  Nawet nie wiadomo jakie to są drzwi. To się  chyba hejt nazywa? Jakiej pomocy oczekuje autor?  Czy  potrzebuje porady technicznej  czy prawnej?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Jaki znowu hejt? To było zwykłe śmieszkowanie, nic więcej.

Odsyłam zatem do słownika https://sjp.pwn.pl/sjp/hejt;5580544.html bo niektórzy chyba nie znają znaczenia niektórych słów.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Knowhere  Małe nieporozumienie

Ale ja o twórcy posta pisałem. Podał adres producenta i wyrażał się niezbyt pochlebnie o jego wyrobach, nie  wspominając nawet  o jaki konkretnie wyrób chodzi. No może  to nie hejt w pełnym znaczeniu ale opluwanie producenta  mające  znamiona hejtu.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Ach, o OPa chodziło. Moim zdaniem żadnego hejtu się nie dopuścił, opisał tylko co dzieje się z jego egzemplarzem drzwi (co równie dobrze może wynikać zarówno ze złego montażu, jak i nieumiejętności regulacji).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

OK cool

oznacz moderatorów