anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem Iphone 7 32GB po 8 miesiącach Icloud jest zablokowany

Markooo007
#1 Nowicjusz#

Witam Kupiłem Iphone 7 .3 listopada 2019 roku od [edycja]  i w sierpniu 2020 roku pojawily sie pierwsze problemy zaktualizowałem telefon bo nie działały sieci gsm i było ok do września i znowu pojawił sie komunikat zeby zaktualizowac telefon jest zaktualizowany do najnowszej wersji i zasięgu nie ma sprawdziłem dlaczego gdyż Icloud jest zablokowany.Przed kupnem od [edycja] radzę sie poważnie zastanowić gdyż atrakcyjna oferta nie zawsze sie opłaca

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Wyślij sprzedawcy mailem pisemną reklamację na podstawie rękojmi. Zapytaj o adres do odesłania sprzętu do naprawy lub wymiany. Jeśli będzie problem, poproś o pomoc Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów

Markooo007
#1 Nowicjusz#

skorzystałem z pomocy allegro zobaczymy jak rozwiażą tą sprawę 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@Markooo007 Jeśli kupiłeś jako konsument, masz prawo do skorzystania z rękojmi sprzedawcy przez okres dwóch lat (lub roku, jeśli przedmiot był używany, a Ty zostałeś poinformowany przez sprzedawcę o skróceniu tego okresu). Jeżeli kupiłeś od osoby prywatnej - tak samo, pod warunkiem, że nie było wyłączenia rękojmi. Dobrze znać swoje prawa. Zrób tak, jak pisze @xyz96, bo to da jakieś rezultaty, zamiast "ostrzegać" przed danym sprzedawcą, co i tak zostanie za moment wymoderowane. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Markooo007
#1 Nowicjusz#

w chwili awarii telefon ''posiadał gwarancję z faktury zakupu "

oznacz moderatorów