anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem maszynkę do strzyżenia włosów i otworzyłem pudełko zeby zobaczyć jak maszynka wygląda.Nawet

johny33_2007
#7 Wielbiciel#

Kupiłem maszynkę do strzyżenia włosów.  Z uwagi na to że w sklepie stacjonarnym takich nie mieli chciałem zobaczyć jak wygląda.  Otworzyłem pudełko ale okazało się że ten philips wygląda tak plastikowo i tandetnie jak chińczyk za 30 zł. Jedt duża i źle leży w ręce.  Nie uruchamiałem jej i nie zdejmowałem plomby na ostrzach. Od razu po godzinie od odebrania zgłosiłem sprzedającemu chęć zwrotu. Sprzedawca mimo to odmawia zwrotu towaru. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Alfasklepy
#9 Pomysłodawca#

Otwórz dyskusję ze sprzedającym poproś allegro o pomoc i zwrócą Ci kasę. Allegro albo zabierze kasę od sprzedającego, albo nie XD

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@johny33_2007 a w ofercie było ograniczenie zwrotu że względu na higienę ?  jak było to Ci zwrot nie przysługuje 😞 Jak nie było to możesz zwrócić i sprzedawca nie ma prawa odmówić 🙂

Ograniczenie prawa do odstąpienia
Nie możesz odstąpić od umowy, jeśli kupisz produkt higieniczny w zapieczętowanym opakowaniu i je otworzysz.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

johny33_2007
#7 Wielbiciel#

To nie jest produkt ściśle higieniczny. Maszynek fryzjerzy używają wielokrotnie   Samo otwarcie opakowania nie ma tu znaczenia

oznacz moderatorów

johny33_2007
#7 Wielbiciel#

Mało tego wg przepisów zamieszczanie takiego zapisu jest niezgodne z prawem. To jest tzw klauzula niedozwoloną. 

oznacz moderatorów

johny33_2007
#7 Wielbiciel#

Ten zapis jest bardzo ogólny. Gdyby tak było samo dotknięcie maszynki do strzyżenia włosów w sklepie stacjonarnym uniemożliwiło by już jej sprzedaż a tak nie jest

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprawdź sobie u jakiegoś fachowca lub u producenta czy to jest oryginalny produkt czy zwykła podróbka . Jak nie jest to co było w ofercie to reklamuj jako niezgodność z opisem-podróbka .

oznacz moderatorów

johny33_2007
#7 Wielbiciel#

Jak mam sprawdzić jak po godzinie zgłosiłem zwrot i zaraz odesłałem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@johny33_2007 Daj link do oferty. Taki produkt nie należy to produktu którego nie ma zwrotu, ale jak odrzuca i jest zapis to złóż reklamację na niezgodność z opisem (jak to podróba)

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria @kostas11 jeszcze nie wiadomo czy nie kupił od prywatnej osoby. @johny33_2007 w sklepie widziałeś by ci sprzedawca maszynkę do włosów dał do ręki potrzymać

oznacz moderatorów