anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem produkty od sprzedawcy, jak dodać dodatkowy produkt?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dominik764
#7 Wielbiciel#

Cześć, dokonałem zakupu od jednego sprzedawcy, jednak PRZED dokonaniem płatności przypomniało mi się że zapomniałem dodać (od tego samego sprzedawcy) innej rzeczy. Czy jest możliwość dodania jej do zamówienia aby nie płacić ponownie za przesyłkę?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

Kup ten drugi produkt i też nie płać. Potem wejdź w zakładkę Kupione, zaznacz obydwa produkty i niżej kliknij Płacę.

oznacz moderatorów
dominik764
#7 Wielbiciel#

tyle że kupując ten drugi produkt muszę wybrać sposób przesyłki i nalicza mi ponownie koszt wysyłki dla niego. Chyba że zostanie to cofnięte podczas kliknięcia Płacę za oba zamówienia, tak?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Po kliknięciu Kupuję i płacę nie rób nic dalej. Wszystko wybierzesz w podsumowaniu po zaznaczeniu dwóch produktów w zakładce Kupione i kliknięciu Płacę.

oznacz moderatorów
ptspit
#7 Wielbiciel#

Niestety ale na zakładce Kupione zaznaczenie dwóch produktów tego samego sprzedawcy a następnie kliknięcie Płacę nie pozwala na wybranie tylko jednego kosztu przesyłki. Koszty przesyłki również są posumowane z wszystkich produktów czyli nie rozwiązuje to problemu.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To zależy od sprzedawcy. Jeśli w cenniku dostaw określił maksymalnie jeden przedmiot w paczce, wtedy system policzy dwie przesyłki.

oznacz moderatorów
ptspit
#7 Wielbiciel#

Czyli w takim przypadku nie ma rozwiązania ? Proszę o krótką odpowiedź TAK lub NIE.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Są takie pytania, na które nie da się odpowiedzieć tak lub nie. Zawsze można się porozumieć ze sprzedawcą i zapłacić za jedną przesyłkę bezpośrednio na jego konto, poza systemem Allegro.

oznacz moderatorów
ptspit
#7 Wielbiciel#

I na taką odpowiedź liczyłem. Dziękuję.

A co z komunikatem pojawiającym się przy zakładce Kupione "Masz nieopłacone zakupy"? - pozostanie na stałe?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Pozostanie do pewnego czasu, potem zniknie, zresztą sam możesz po zapłacie usunąć tę pozycję z zakładki. Status "nieopłacona" wprowadza w błąd i nie oznacza, że transakcja nie została opłacona, bo ona tylko nie została opłacona przez Allegro.

oznacz moderatorów