anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiłem przedmioty w niskiej cenie

ozga25
#1 Nowicjusz#

kupiłem kamery zewnetrzne w cenie 27zł za sztuke zapląciłem po godzinei dostelem email o treści 

Bardzo prosimy o wyrozumiałość

informujemy, że złożone przez Pana w dniu 8.11.2023 r. zamówienie 2x Kamery ........., model 4.9, za cenę 27 zł za sztukę w serwisie allegro.pl na koncie ....nie może zostać zrealizowane, gdyż podana w sklepie cena 27 zł była wynikiem błędu. Prawidłowa cena kamery wynosi 235 zł.

Bardzo przepraszamy za niedogodności, środki za zamówienie już zostały zlecone do zwrotu. Cena z aukcji nie była ceną promocyjną ani wyprzedażą, dlatego nie jesteśmy w stanie wysłać towaru zakupionego w kwocie 27zł. Przepraszamy za niedogodności.

 

Oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych oświadczenia złożonego pod wpływem błędu

W związku z powyższym, na podstawie art. 84 § 1 i 2 Kodeksu cywilnego oświadczamy, że uchylamy się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego pod wpływem błędu

czy moge sie domagac wysylki przedmiotów ?

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Możesz ,oczywiście ,że możesz  ale tylko z Powodztwa Cywilnego , na wygraną raczej nie licz .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przy tak dużej rozbieżności cenowej masz znikome szanse na ugranie czegoś nawet w sądzie . Taka rozbieżność zostanie zapewne potraktowana jako błąd w cenie i racja będzie po stronie sprzedawcy.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@ozga25 Możesz tylko stracić pieniądze na proces, którego przy takiej rozbieżności cenowej nie wygrasz.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów