anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiony przedmiot jest już nie dostępny mimo wpłaty

Client:101614298
#1 Nowicjusz#

Witam wszystkich i prosiłbym o pomoc bądź radę, zakupiłem przedmiot i odraz lub dokonałem wpłaty blikiem  (1050zl) po godzinie od sprzedającego a właściwie od ich sklepu dostałem telefon telefon z informacją że niestety przedmiot został zakupiony stacjonarnie, ale nie został usunięty z aukcji na allegro. Pan twierdzi że kliknął zwróć pieniądze czy coś w tym stylu, jednak pieniędzy nie ma na koncie, nie wiem może dojdą jutro, ale jestem bardzo zaniepokojony ta sytuacja, czy ktoś może doradzić co zrobić w zaistniałej sytuacji. Konto wydaje się ok dużo pozytywnych komentarzy . Bardzo proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:101614298 zdarza się, jak sprzedawca zleca zwrot otrzymasz maila od allegro i kasa przyjdzie pewnie jutro, to tak od razu nie działa jak przy zapłacie za zakupy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Kasa wróci w 2 do 3 dni roboczych na konto z którego była wpłata jak chcesz mieć pewność niech ci wyślą identyfikator zwrotu przez allegro wtedy masz pewność że zwrot zlecili 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101614298 Cześć. 🙂 Sprzedający zlecił zwrot dzisiaj. Środki zaksięgują się na koncie, z którego opłaciłeś zamówienie, w ciągu 3 dni roboczych. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@ko_alka może w końcu coś zróbcie z takimi sprzedającymi którzy tylko marnują czas kupującym.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak kliknął zwrot to wrócą z pewnością, po zwrocie allegro wysyła maila i w  3dni masz je na koncie.

oznacz moderatorów

Client:101614298
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za pomoc i odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów

Client:101614298
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za pomoc , teraz będę spał spokojnie . Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów