anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupiony przedmiot został wysłany 11 dni po terminie pomimo rezygnacji z zakupu.

kisiumisiu
#7 Wielbiciel#

Witam

Jak rozwiązać problem zgodnie z regulaminem Allegro?

Sprawa wygląda tak: Kupiłem 21 sierpnia u sprzedawcy PK-MOTO olej motocyklowy z terminem dostawy 23 sierpnia. Ponieważ w tym terminie przesyłka nie została nadana, a sprzedawca kręcił, że olej zaraz będzie wysłany (chociaż nie miał go na stanie) ponieważ przed wyjazdem musiałem wykonać serwis motocykla, dnia 31 sierpnia kupiłem potrzebny olej u innego sprzedawcy jednocześnie informując PK-MOTO, że rezygnuję z zakupu i proszę o zwrot pieniędzy. W tym czasie została otwarta dyskusja. Mimo to sprzedający wysłał towar, który dostałem 4 września. 

Po powrocie z wyjazdu w dniu 15 września, zobaczyłem, że dnia 6 września Allegro zwróciło mi pieniądze, za zakupiony towar. 

Mam towar i dostałem zwrot pieniędzy. Sprawa niby prosta bo można odesłać towar... ale w sumie ten olej skoro już jest to by się mi przydał na kolejny serwis.

Jak ponownie zapłacić sprzedającemu aby wszystko było zgodnie z regulaminem Allegro?

Niestety nie udało się mi znaleźć jakiegoś sensownego kontaktu z pomocą Allegro...

Ktoś coś?

 

Krzysiek

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Rozwiązaniem było, nie należało odbierać tego oleju. Rozumiem że teraz po tym wszystkim nie da się porozumieć ze sprzedającym? Systemowo nie da się tego rozwiązać.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

sprzedawca ma gdzieś w zakładce nr do siebie to zadzwoń i się jakoś dogadajcie 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Jak się potoczyła dyskusja? Przypadkiem nie otrzymałeś pieniędzy z Allegro protekt?

oznacz moderatorów

kisiumisiu
#7 Wielbiciel#

Czytałeś co napisałem? 

Tak dostałem. Ale napisałem też, że jednak ten olej by się mi przydał i chciałbym go zostawić i ponownie za niego zapłacić. Tylko jak to zrobić aby było wszystko zgodnie z regulaminem Allegro.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Kupic jeszcze raz z oferfy sprżedawcy z odbior osobisty  i napisac w wiadomosci do niego ze masz tamten wczesniejszy by nie wysylal

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale systemowo się nie da, zostaje kontakt ze sprzedającym jak to jest możliwe.

oznacz moderatorów