anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupon na pampersy jak go wykorzystac?

przemekm12345
#1 Nowicjusz#

urodziłam dziecko, dostałam w szpitalu kupon na pampersy ważny do końca roku, który miał być dostępny  na allegro.pl/zobacz/kupony i nie ma takiego linku, który miał mnie przekierować bezpośrednio z oficjalnej strony pampers i obniżyć cenę wybranych pampersow.. ktoś coś wie jak to uruchomić?:)

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością jak każdy a tu regulamin: https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-akcja-kuponowa-pampers-2Gd0y7XM6Sm

Kupony rabatowe przyznawane są Użytkownikom, którzy spełnią łącznie następujące warunki:

  • Wejdą na stronę https://kupony.allegro.pl. Po zalogowaniu się pobiorą kupon na zakup jednego z wskazanych poniżej towarów w Oficjalnym Sklepie Pampers, dodadzą Towar do koszyka poprzez „Dodaj do koszyka”. Wartość Transakcji automatycznie zostanie obniżona o wysokość kuponu,
  • zaakceptują warunki Promocji zawarte w niniejszym Regulaminie.
  1. Niezwłocznie po „Dodaniu do koszyka” Kupon rabatowy jest widoczny w ustawieniach konta Uczestnika w Serwisie Allegro a także w procesie zakupu Towarów w Serwisie Allegro na etapie wyboru metody płatności.
  2. Kupon rabatowy można zrealizować na zakup jednego z poniższych Towarów

a) przy transakcji o kwocie wyższej niż 87 zł w kategorii Pieluchomajtki na wskazaną linię - Pampers Mega Box

- kupon w wysokości 10 zł

b) przy transakcji o kwocie wyższej niż 80 zł w kategorii Chusteczki nawilżane w opakowaniu 14pack

  • kupon w wysokości 5 zł -
  • Liczba Kuponów rabatowych jest ograniczona, w ten sposób, że na jedno Konto przypadać może tylko jeden Kupon rabatowy.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję bardzo @LEW433 za odpowiedź! 
@przemekm12345 sprawdziłam regulamin i ta promocja była do końca 2021 roku, bardzo proszę o potwierdzenie czy mogłaś wykorzystać kupon? Kiedy otrzymałaś informację o kuponie? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:49052437
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam podobny problem - kupon otrzymałam w szpitalu 13.03. - w załączeniu zdjęcie. 

 

pozdrawiam

agnieszka IMG_9288.jpeg

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:49052437, czy możesz jeszcze dopowiedzieć, na czym polega Twój problem? 🙂 Masz problem z wykorzystaniem Kuponu?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:49052437
#7 Wielbiciel#

tak, nie potrafię znaleźć na stronie, która widnieje na kuponie odpowiedniej aukcji i miejsca do wygenerowania kuponu. 

pozdrawiam

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:49052437, dziękuję Ci za doprecyzowanie. 🙂

Widzę, że w Oficjalnym Sklepie Pampers jest tylko 7 ofert, w ramach których sklep oferuje Kupon i to nie na 18 zł, a na 20 zł: https://allegro.pl/regulaminy/kampanie-kuponowe/de319584-589b-4f14-9399-6b56c86e3245.

Regulamin promocji Kuponowej znajdziesz tutaj. Jako że Kupony oferują konkretni Sprzedawcy, najlepiej, abyś skontaktowała się ze Sklepem Pampers i wyjaśniła, dlaczego nie możesz wygenerować Kuponu zgodnie z ich instrukcją. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

38967807
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. żona po urodzeniu córki otrzymała wyprawkę ze szpitala , w której był kupon zniżkowy na pampersy ważny do 31,07,2022. Jak znaleźć autoryzowany sklep pampers aby skorzystać z kodu ??

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @38967807 🙂
Oferty oficjalnego sklepu Pampers znajdziesz tutaj. Jeśli będziesz miał jakieś pytania odnośnie oferty czy kodu to w każdej ofercie możesz skorzystać z opcji "Zadaj pytanie". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów