anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon na start

Client:118160750
#7 Wielbiciel#

Czy może ktoś dla mnie sprawdzić, czy po zainstalowaniu apki Allegro po jej uruchomieniu pojawia się gdzieś banerek odbierz kupon(za pierwsze logowanie do aplikacji)? Nie trzeba przeinstalowywać apki - wystarczy wyczyścić wszystkie dane apki w ustawieniach telefonu.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:118160750 Kupon jest dla użytkowników, którzy po raz pierwszy pobrali aplikację mobilną. Czyszczenie danych, czy ponowne zainstalowanie apki nic nie da. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:118160750
#7 Wielbiciel#

Aplikacja po zainstalowaniu albo wyczyszczeniu danych nie wie, kto się zaloguje i który raz, więc, jeśli jest nadal za pierwsze logowanie jakiś kupon, to się wyświetli "odbierz kupon" każdemu I o to nadal pytam

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:118160750 Aplikacja nie wie ale dane na temat tego czy konkretne konto już się z aplikacji logowało allegro na pewno już ma. Tak samo identyfikator konkretnego urządzenia.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:118160750 @komis-bell Dobrze pisze, posiadamy takie informacje, nawet jeśli Twoja aplikacja została wyczyszczona z danych. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:118160750
#7 Wielbiciel#

Czysta aplikacja NIC nie wie. Widzę, że to jest za trudne.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:118160750 To nie jest za trudne - to jest bardzo proste. Problemem tu nie jest aplikacja tylko konto. Jeśli dane konto już kiedyś logowało się przez aplikację to allegro ma takie dane, tak samo jak posiada (najpewniej) identyfikator urządzenia na którym aplikacja była zainstalowana.


oznacz moderatorów

Client:118160750
#7 Wielbiciel#

Za trudne dla was, miałem na myśli. No może oprócz ciebie. Tak naprawdę chodziło mi o to czy w tym momencie są kupony do odbioru za pierwsze logowanie w apce, czy to działa na zasadzie okresowych promocji? Bo nie mogę sam sprawdzić.

Mogę się założyć, że apka nie bada żadnego identyfikatora urządzenia itp.

 

oznacz moderatorów