anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupon z Monetami wykorzystany nie obnizyl wartosci koszyka.

-sonia-79
#8 Zapaleniec#

Standardowe zakupy z usługą Smart z dnia 10.08.22, chciałam wykorzystać kupon 10 Monet, kliknęłam go, koszt zakupów się obniżył. Zajęta potwierdzeniem płatności w aplikacji mobilnej banku, nie zwracałam już uwagi na kwotę. Dopiero po chwili, gdy pojawiła się informacja z banku o pobranej kwocie za zakupy -spostrzegłam, że suma ta jest większa, czyli nie pomniejszona o kupon z Monetami. Reasumując: zakupy bez obniżki a kuponu z Monetami brak..

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nie doszło do zakupu to powinien być, ale jak go nie to powinien powrócić w ciągu 24godz: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety

może zakup na Allegro Lokalne  a tam nie działają zniżki.

oznacz moderatorów

-sonia-79
#8 Zapaleniec#

Sprawdzę po 24 godzinach czy kupon wrócił... teraz dalej widnieje info :

 

  • Wymieniłeś 10 Monet. Wymiana zebranych monet na kupon.
    Wymiana: 10.08.2022 20:26.

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@-sonia-79 sprawdziłam tą płatność, faktycznie przy zamówieniu nr e38816b3-18d9-11ed-846d-cd89d0498556 nie został wykorzystany kupon, jest on wciąż widoczny w tej zakładce jest ważny przez 14 dni (czyli do 24.08.2022r.). Wygląda to tak jakbyś wymieniła monety na kupon, ale nie wykorzystała go przy płatności. Przykro mi, ponieważ rozumiem, że jesteś pewna, że kwota została obniżona, jednak nie mam możliwości sprawdzenia tego, ponieważ u nas w systemie kupon widnieje jako niewykorzystany. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

-sonia-79
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź, sprawdziłam-kupon mogę wykorzystać przy kolejnych zakupach. Coś poszło nie tak przy wspomnianej płatności, szkoda bo teraz kupon jest ograniczony czasowo a nie planowałam zakupów w terminie jego ważności.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@-sonia-79 czy chcesz abym poprosiła w Twoim imieniu o wymianę kuponu z powrotem na monety? Wówczas termin na wykorzystanie będzie dłuższy 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

-sonia-79
#8 Zapaleniec#

Tak, poproszę 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@-sonia-79 wysłane 🙂 Wrócę jeszcze z potwierdzeniem, gdy otrzymam odpowiedź, żebyś była spokojna, że monety czekają. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

-sonia-79
#8 Zapaleniec#

Diękuję! 😀

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@-sonia-79 zrobione 🙂 Monety wróciły na konto i zobaczysz je tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

-sonia-79
#8 Zapaleniec#

Monety wróciły 🙂 Bardzo dziękuję za pozytywne rozwiązanie mojego problemu! Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów