anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący się źle do mnie zwraca co zrobić

polska090
#7 Wielbiciel#

Sprzedaję na Allegro Lokalne i kupujący zwraca się do mnie menelu itp. co mogę zrobić?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

pinsplash
#21 Demiurg#

@polska090 zgłosić do allegro. A jaki jest powód takiego zwracania się?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

polska090
#7 Wielbiciel#

Sprzedawałem konto za 2zł i po 1h od zakupu napisał do mnie "menelu oddawaj dwa złote chyba że na bułki potrzebujesz"

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@polska090 ale napisał dlaczego? coś nie działa?

Masz formularz kontaktowy do Allegro. Napisz : https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=59dc63e5-047d-4cbd-a10e-ccbbfe8dc469

 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@pinsplash  Ma sam na siebie donieść ? 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@polska090  Faktycznie, za takie pieniądze.....

Po co ci ten  handel za 2 zł,  no chyba że uczysz się sprzedawać. Zdarza się że klient może być niezadowolony więc oddaj mu te 2 zł i podnieś cenę dla następnych kupujacych na 3 zł.

Oczywiście w normalnych warunkach wypadałoby przeprosić klienta, ale skoro taki mądry to chyba nie warto.  Ale oddać powinieneś bo jak założy ci dyskusję na ąllegro  za tą kasę to moze być gorzej.

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@polska090 Co zrobić? Może na początek przestań naruszać prawo i regulamin Allegro sprzedając DOSTĘP do kont z PŁATNYMI programami i grami.

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@polska090 Wprawdzie kupujący nieco przesadził ale sam jesteś sobie winien sprzedając coś czego nie masz prawa sprzedawać i powinieneś się cieszyć jak się tylko na tym skończy bo może cię zgłosić za taki nielegalny handel a ty będziesz mieć kłopoty. Oddaj mu te 2 zł i pomyśl nad wystawianiem innego legalnego asortymentu.

oznacz moderatorów