anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący wpłacił pieniądze zrobiłam wypłatę na konto którego wlascicielem jest córka.

Duralesko
#7 Wielbiciel#

Pieniądze nie doszły oczywiście na konto dostałam maila od Allegro ze dane są niezgodne z danymi właściciela konta. Pieniądze z wypłaty nie wróciły na Allegro nadal jest -511. Czy wrócą ? Bo nie wiem jak zrobić zwrot kupującego. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Duralesko Ciekawe, jak Allegro zweryfikowało podane konto do wypłat, skoro dane są niezgodne 🙂

Muszą wrócić. Nikt nie może Ci ich zabrać. Znając Allegro, potrwa to zapewne kilka dni. W tym czasie zmień numer konta w celu powtórnej wypłaty środków. Jeśli nie chcesz wypłacać, możesz też zwrócić.

oznacz moderatorów

Duralesko
#7 Wielbiciel#

Wysłałam 1,01 z konta w celu weryfikacji myślałam ze to nie ma znaczenia ze konto podałam córki. Teraz już wiem ze ma. Trudno... czekam za zwrotem bo ani widu ani słychu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Duralesko Jeśli dane są niezgodne, nie powinnaś mieć możliwości wypłaty na konto córki, więc pieniądze pewnie nadal tam są. Zmień nr konta na własne i wpłać środki.

oznacz moderatorów

Duralesko
#7 Wielbiciel#

3C2C6E2E-FA6D-4B44-ABCE-15B3DCD3AA04.png

C0969C90-8F89-4F30-BC0B-3D284CE0D33B.jpeg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazek jest dla nas nie widoczny, musi moderator zatwierdzić. W regulaminie Allegro jest napisane o tych danych konta, muszą być takie same.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Duralesko Widzę, że zleciłaś wypłatę przed próbą zmiany danych do wypłat. Nie masz środków na rachunku, który wcześniej był przypisany do Twojego konta?

Jeśli jest to rachunek zamknięty, bank w ciągu 7 dni zwróci środki i po zmianie danych na aktualne, będziesz je mogła wypłacić.

Przelew weryfikacyjny należy wykonać z rachunku, którego dane są zgodne z danymi konta Allegro. Właśnie na tym polega weryfikacja - operator płatności sprawdza czy środki są przekazywane właścicielowi konta Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów