anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier poczty polskiej nie zastał nikogo w domu, nie chcę odbierać przesyłki w UP, co zrobić?

GALKA_2004
#8 Zapaleniec#

Kupiłam przedmiot na Allegro, który miał być dostarczony przez kuriera Poczty Polskiej. Nikogo nie było i dostałam wiadomość, że odbiór w Urzędzie Pocztowym. Nie po to zamawiałam kuriera, żeby iść na pocztę. Zwłaszcza, że przesyłka jest dla mojego starszego wiekowow Taty. Złożyłem reklamację na poczcie, ale dostaje sms-y żeby odebrać przesyłkę w Urzędzie Pocztowym.

co mogę zrobić, żeby przesyłka była dostarczona w sposób właściwy kurierem na adres który wskazałam?

oznacz moderatorów
46 ODPOWIEDZI 46

Ziolko39
#21 Demiurg#

Nikt niczego nie utrudnia kupującym. To ty każdą sytuację sprowadzasz do rozpoczęcia sporu, tak jak by nie istniały inne metody własnie dużo prostsze jak np. porozumienie się - jeżeli kojarzysz co znaczy to słowo. 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Ja nie rozumiem tego że kurier poczty polskiej nie zastał nikogo w domu. On ma tyle razy jeździć aż kogoś zastanie. Albo czekać pod drzwiami aż ktoś przyjdzie, w końcu Ty płacisz za tą przesyłkę niemałe pieniążki.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Czy Ty sądzisz, że ten kurier ma tylko jedną jedyną przesyłkę. tylko pod ten adres, a resztę dnia spędza pijąc piwo. On zasuwa pół dnia z paczkami, pada nie pada, zimno - upał, III - IV pietro po schodach, bo nie ma windy. Czasem kurierzy zaczynają o 6:00, a kończą o18:00. Dostają za to grosze, bo 70-80% tego co płacisz za przesyłkę zabiera firma (każda) I co ma stc pod drzwiami od 8 rano, aż może jakiś jaśnie Pan dotrze może ok 14. Proponuję zatrudnić się na m-c jako kurier i potem pisac takie opinie. Sam nie pracowałem jako kurier, ale mam wielu znajomych kurierów i rozmawiam z nimi. Np taki kurier z Ev**piiip** dostaje 4 zł za dostawę (wożą żywność, czasami paczki po 20 kg)  a firma bierze 10 zł. Proponuję tam się zatrudnić i opisać swoje doświadczenia.

 

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Nie zrozumiałeś ukrytego sensu mojej wypowiedzi, co do pracy kuriera to szanuję, wiem że ciężko -  osobiście nie chciał bym wykonywać tej pracy - wolał bym to piwko.

oznacz moderatorów

Piotros1983
#9 Pomysłodawca#

Powiem tylko tyle kurier może być z kosmosu jak mu nikt nie otworzy to jak ma dostarczyć paczkę a swoją drogą to mało ci zależy na odbiorze zamiast tu marudzić bujaj na pocztę i odbierz 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Tu już nie chodzi o odbiór tej nieszczęsnej paczki, tylko o o to aby zgodnie z pewna sugestią "najmądrzejszej osoby na tym forum" dołożyć sprzedającemu. Bez tego życie traci sens. Im więcej sprzedających uda się "zgnoić" tym większa satysfakcja. { Wielki Napoleon skończył samotnie na wyspie } ( to też fakt historyczny )

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Tak, dokładać sprzedawcom, nie odbierać paczek, a sprzedawcy później dokładają w cenę produktu.🤣 Allegro też swoje dołoży a paniusie i pańcie biadolą że na allegro drogo.

oznacz moderatorów