anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
lucjajusz47
#7 Wielbiciel#

Co w przypadku kiedy kurtka zamowiona od sklepu x okazuje sie podróbką 1;1 z tym ze sklep znajduje sie w chinach, tajwanie itp? co ze zwrotami albo innym gownem/ wzgledem prawa powinna taka rzecz isc do spalenia. jak to jest ze zwrotem srodkow i towaru ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
majster_man
#14 Krzewiciel#

W chinach markowa jest tylko porcelana.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kupując w Chinach nie spodziewaj się poszukiwanych oryginałów ,zwłaszcza w tak okazyjnych cenach . Możesz zrobić zwrot na swój koszt ,ale to ci się nie opłaca ,możesz składać reklamację ale też raczej nic nie zyskasz ,najlepiej to takie okazyjne oferty omijać szerokim łukiem.

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Nie wiem czy to coś pomoże. Nie znam się na tym. Ktoś tu pisał że pyta się takiego o dowód autentyczności najlepiej w dyskusji. A że autentycznego to oni nic nie sprzedają i omijają kłopoty to często kończy się zwrotem i zapomnieniem o towarze. Czy mam rację nie wiem. Ale i tak zaczęłabym od reklamacji z tytułu niezgodności.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

W takiej sytuacji chroni cię Allegro, jeśli nie otrzymasz środków od sprzedawcy, to dostaniej je od Allegro, na które składają się wszyscy Polacy sumienni sprzedawcy w postaci coraz wyższych prowizji.

oznacz moderatorów