anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja - czas trwania odliczał się pomimo zakończenia aukcji ?

arekblack
#7 Wielbiciel#

Miałem zamiar licytować przedmiot i obserwowałem czas do końca, pomimo że czas pokazywał 17 sekund do końca sprzedaż została zakończona ? Czas odliczał się a ja nie mogłem licytować, przycisk "Licytuj" był wyszarzały.

aukcja.JPG

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@arekblack Od kilku dni są zgłaszane problemy techniczne z licytacjami na Allegro. Nie jesteś pierwszy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@arekblack No to po ptokach, problemy techniczne, musisz przełknąć. Allegro zapewne naprawi, z czasem.

oznacz moderatorów

arekblack
#7 Wielbiciel#

W takim razie Allegro ponosi za to winę i powinno się zaangażować ażeby aukcja była ponownie wystawiona. Brak słów 😞

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@arekblack skonsultowałam Twoją sprawę z działem technicznym, otrzymałam odpowiedź, że problem nie wynika z problemów z serwisem, ponieważ inni Kupujący licytowali, nawet gdy do końca pozostała sekunda. Otrzymałam poradę, że być może masz błędnie ustawiony czas w systemie i to może powodować problem. Czy wiesz w którym momencie przycisk "licytuj" stał się szary i czy czas odliczał się do końca, czy "utknął" na 17 sekundzie?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

arekblack
#7 Wielbiciel#

W systemie na pewno mam poprawnie ustawiony czas. Przycisk "licytuj" stał się nieaktywny mniej więcej w 45 sekundzie przed zakończeniem aukcji. Na zrzucie ekranu "złapałem" 17 sekundę, gdyż wówczas uruchomiłem Narzędzie Wycinanie i wykonałem zrzut.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@arekblack "W systemie na pewno mam poprawnie ustawiony czas" - na jakiej podstawie stwierdzasz, że masz dokładnie ten sam czas, co serwery allegro?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

arekblack
#7 Wielbiciel#

A na jakiej podstawie stwierdzamy, że wszystkie inne osoby licytujące na allegro mają poprawne czasy ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@arekblack To nie miałeś szczęścia, może następnym razem.😁 Tu pisali o takich problemach z licytacją(ostatnio), widać że Allegro nie ma problemów, więc co?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@arekblack Mogły chociażby skorzystać z któregoś z tzw. snajperów.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów