anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja wygrałem Aukcje

slawemac
#7 Wielbiciel#

Witam mam taki problem pokzało mi się wiadomosciach że wygrałem licytacje i mam zapłacicza przedmiot absolutnie nie licytowałem tego przedmiotu tak że niewiem jak się do tego odnies czy jest możliwosc żeby ktos podszył siępod moje konto chodzi o laptopa wartego 1000 zł

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

@slawemac   Wszystko jest możliwe. Przede wszystkim musisz sam sobie zrobić rachunek sumienia  czy nie  udostępniałeś  komuś  komputera,  smartfona, a może  zgubiłeś smartfon?

Poproś  dział bezpieczeństwa Allegro o sprawdzenie danych osoby licytującej, chodzi o numer IP,  a  jeśli możliwe miejscowość logowania.

Oczywiście masz świadomość  że  to konto powinno  być natychmiast zablokowane?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@slawemac Nie płacisz, nie kupujesz, powiadom sprzedającego Może być to także fałszywa wiadomość, gdzie ją otrzymałeś?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@slawemac Oczywiście  najpierw sprawdź  kto jest nadawcą  wiadomości,  bo może to być  zwyczajna próba  wyłudzenia kasy, takich  teraz jest mnóstwo.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@slawemac Masz przedmiot w zakładce Kupione? Jeśli masz, to licytowałeś lub ktoś licytował z Twojego konta. Pozmieniaj hasła, a sprzedającemu wyślij mailem rezygnację z zakupu.

oznacz moderatorów

slawemac
#7 Wielbiciel#

Własnie dziwna sytuacja bo 19 pazdziernika też zakonczyła się licytacja w której też nie brałem udziału cenna macbooka bardzo podobna tylko w tej licytacji nie wygrałem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@slawemac Może ktoś ma dostęp do twojego konta, spróbuj pozmieniać hasło i włącz dwustopniowe logowanie.

oznacz moderatorów