anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja

Client:39154602
#8 Zapaleniec#

W dniu dzisiejszym zakończyła się licytacja perfumy dolce gabana light blue która wygrałeś. Natomiast nigdzie nie mam info komu przelać pieniądze. Ogłoszenie nagle zniknęło. Można to sprawdzić.?

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:39154602  Na Allegro czy na Lokalnym? Sprawdź w zakładce Kupione.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:39154602
#8 Zapaleniec#

Sprawdziłem w kupionych nie ma w licytacja też nie ma. 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Client:39154602 Poczekaj trochę. Czasem są spore opóźnienia w dotarciu zakupów do zakładek. Jak nie będzie za godzinę, napisz tu:

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=713f3db7-e741-4fba-9404-09ee86a58e6c&subjectId=d5222a2f-4...

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:39154602
#8 Zapaleniec#

Nie ma. Dziwi mnie to bo licytowalem nie raz i nie było problemu.  Po prostu kupię przedmiot od innej osoby a te sprawę uważam za zamknięta. 

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

@Client:39154602 - źle uważasz.

oznacz moderatorów

Client:39154602
#8 Zapaleniec#

Mam  dociekac u kogo znajduje się towar? Licytacja zniknęła i nie mam żadnych informacji. Więc o co chodzi?

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

@Client:39154602 - o przyzwoitość.

Jesteś na Allegro od ponad pięciu lat. Wiesz, że bywają problemy techniczne i nie jest to winą sprzedawcy, który być może jest w pracy i nie może się teraz z Tobą skontaktować. A Ty się pieklisz...

SPAM w skrzynce pocztowej sprawdzony? Może tam trafił email?

oznacz moderatorów

Client:39154602
#8 Zapaleniec#

To zachowuj się przyzwoicie i ujażmij agresję slowną

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

Gdzie tu widzisz agresję???

@Client:39154602 - Ty zachowuj się przyzwoicie nie rób takich ortografów, bo oczy wszystkim wygniją!

oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

Warto też sprawdzić znaczenie słowa przyzwoitość... EOT

 

oznacz moderatorów

Client:39154602
#8 Zapaleniec#

Zajmij się czymś pożytecznym, idź do lasu przewierz umysł.  Idź do okulisty jak skończy się pandemia. Po prostu  skoncż.....

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:39154602 Jeśli sprawę traktujemy za zakończoną, bardzo proszę o zachowanie spokoju. Wyjaśniliśmy już tutaj kwestię licytacji, więc nie widzę tutaj potrzeby dalszego komentowania wypowiedzi innych użytkowników. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

@_HolaOla_  - tak z ciekawości - ręcznie wyłapujecie wulgaryzmy i usuwacie wulgaryzmy, czy automaty to robią? 

Pytam, bo do mnie docierają w postaci @ jako subskrypcje tematu. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@gpz500 Jak twierdzą niektórzy, ciekawość to pierwszy stopnień do piekła 😉 

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

gpz500
#12 Orędownik#

@_HolaOla_  - pierwszy i ostatni. Byłem, wróciłem 🙂

 

Piszesz "traktujemy sprawę za zakończoną" - dlaczego? Przecież musi być jakieś wytłumaczenie. Jesteśmy na portalu aukcyjnym, mamy XXI wiek, w internetach każdy zostawia wszędzie ślady, więc nie da się dojść co się stało siedząc tak "od kuchni"?

Ja nie mam na myśli znajdowania winnych i oceniania niczyjego postępowania, tylko wyjaśnianie co tak naprawdę się wydarzyło.  Jakim kanałem kupujący otrzymała komunikat "W dniu dzisiejszym zakończyła się licytacja perfumy dolce gabana light blue która wygrałeś.", czy faktycznie składał ofertę itd. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@gpz500 Traktuję sprawę za zakończoną, ponieważ autor wątku nie wskazał ani numeru ani linku do oferty, którą (wyłącznie według jego opinii) wygrał. Szukałam tej transakcji za pomocą wszystkich sposobów, jakie posiadam, ale nie jestem jej zlokalizować, wiedząc jedynie, że oferta dotyczyła perfum Dolce Gabbana. Jak już pisałam tego produktu nie ma na liście zakupów tego użytkownika, nie widziałam też komunikatu, na który powołuje się autor. Dlatego też nie mam tu nawet pewności, czy sprawa dotyczy licytacji na naszych platformach, bo nie wiem skąd autor dostał w ogóle takie powiadomienie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ A co sądzisz o perfumach Dolce Gabana? 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96  😀 😂 🤣 😂 😃

Ula

Ula
oznacz moderatorów