anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytacja

MAMY ROZWIĄZANIE!
antoniusz52
#8 Zapaleniec#

Nie wiem jak licytować. Podejrzewam ze przy licytacjach jest niekiedy jakieś oszustwo.Ja  już kilka razy jak licytowałem przedmiot miałem takie zdarzenie.Jestem na stronie licytowanego przedmiotu,moja oferta jest aktualnie najwyższa,czas sobie upływa sekunda po sekundzie , czas się kończy i okazuje się że ktoś kupił za wyższą cenę co u mnie w ogóle nie było widoczne .I tak już było kilka razy dlatego staram się nie licytować i nie denerwować się. Pozdrawiam i gratuluję  super licytacji.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Na Allegro Lokalnie licytacje są przedłużane o 5 minut, gdy ktoś złoży ofertę w ostatniej minucie. Na zwykłym Allegro, gdy dwie osoby zaoferowały jednakową cenę maksymalną, wygrywa ta osoba, która zalicytowała wcześniej. Może to są przyczyny Twoich problemów.

oznacz moderatorów
grubcio2987
#11 Animator#

a może wystarczy odświeżać stronę gdy aukcja się kończy?:)

oznacz moderatorów
antoniusz52
#8 Zapaleniec#

dzieki Ok bede pamietał

 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@antoniusz52  Licytacje- czy to na Allegro, czy Allegro lokalnie,to taka gra strategiczna-mała wojenka.To że sekundę wcześniej byłeś pierwszy, nie znaczy że wygrałeś.Pół sekundy po tobie ktoś dał więcej i tego nie zobaczysz-dopiero kiedy odświeżysz stronę.Nie denerwuj się, tylko walcz aż w końcu załapiesz o co chodzi.Na początek traktuj to jako zabawę-naukę.Licytuj na Allegro bo Allegro lokalnie to partyzantka totalna i nawet wprawny gracz może dostać zawału.

oznacz moderatorów
antoniusz52
#8 Zapaleniec#

Dziękuje 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@antoniusz52 Inni licytanci mogą też używać snajpera. Natomiast u Ciebie jest to "niewidoczne", bo jak już ktoś wyżej pisał, stronę należy odświeżać, gdyż na allegro nie ma jakiegoś "liveview" składanych ofert (to nie są np. nowe komentarze na disqusie, które są zasysane w tle i wyświetlane bez odświeżania strony).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Rosaline12
#1 Nowicjusz#

Ja tak mam cały czas, już w 5 aukcjach brałam udział i nawet jak 10 sekund przed czasem przebijam własną ofertę, to i tak kończy się to moją porażka i niby ktoś już to przelicytował. 

Nie uważam, żeby to było możliwe szczególnie, że przez kilka dni moja oferta potrafi być najwyższa, a potem ten sam sprzedający wystawia to samo na innej aukcji.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Rosaline12 Jak już wspomniał @Knowhere, są specjalne aplikacja do prowadzenia licytacji. Nie blokujemy możliwości korzystania z nich. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów