anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Licytowałam i zapłaciłam. Nie chcę anulować wpłaty aby zmienić adres do wysyłki. Co mam zrobić aby a

Client:97788707
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:97788707 Cześć. Skontaktuj się ze sprzedającym i poproś o wysyłkę na inny adres 🙂 Możesz skorzystać z Centrum Wiadomości: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/centrum-wiadomosci/wiadomosci/new-message 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

evartus
#9 Pomysłodawca#

Szkopuł w tym, że kupująca wypełniła formularz dostawy na przesyłkę "Allegro miniKurier24 InPost" z błędnym adresem i dokonała zapłaty. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Więc jak nie anulujesz zakupu to zapłać sprzedającemu za przesyłkę i niech wyśle na dobry adres.

oznacz moderatorów

evartus
#9 Pomysłodawca#

To jest "Allegro miniKurier24" więc przesyłka jest już opłacona.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak opłacona na zły adres, kupujący nie chce anulować zakupu więc niech dopłaci do nowej na dobry adres i będzie wszystko załatwione, czyż nie?😁

oznacz moderatorów

evartus
#9 Pomysłodawca#

To oczywiste, że zawsze każdy można zapłacić za "zwykłego" kuriera InPost. W tej sytuacji Kupujący nie ma prawa do darmowego zwrotu w przypadku odstąpienia.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma ale nie chce anulować, tak napisał.😁

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Musisz anulować zakup i dokonać go ponownie.

Nie wiesz tego, ale sprzedawcy w przypadku przesyłek typu Allegro często nie mają możliwości zmiany adresu wysyłki (są one automatycznie adresowane przez system). Oczywiście mogą zaadresować przesyłkę "ręcznie", na standardowy koszt przesyłki, który w 100% poniosą i będzie on wyższy. Nikt nie chce ponosić dodatkowych kosztów z tego powodu, sprzedawcy i tak dokładają do kosztów przesyłek typu Allegro. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów