anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit odnawialny Allegro

Xenites
#7 Wielbiciel#
Witam,
jakiś czas temu zakupiłam na Allegro towar na raty. Kwota raty wynosi 42,45 zł.
Dziś otrzymałam sms następującej treści:
 
,,Zakonczyl sie okres rozliczeniowy limitu Allegro. Biezaca rata: 40.33 zl platna do 31-05-2021. Rach. do splaty: 13......"
 
Czy mam rozumieć, że oprócz raty za zakupiony towar mam dodatkowo płacić za jakiś limit Allegro ponad 40 zł?
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Xenites Nie, spłacasz tylko raty za towar. Wynika z tego, że jest to ostatnia rata, a nie żadna dodatkowa opłata. Masz przecież podany mailem harmonogram spłat, sprawdź sobie.

Uważaj też na nadawcę wiadomości SMS, to może być fałszywa wiadomość i próba wyłudzenia pieniędzy. Skontaktuj się z bankiem i to wyjaśnij; 48 503 221 521.

oznacz moderatorów

Xenites
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację, ale nie jest to ostatnia rata, gdyż na początku maja zapłaciłam dopiero pierwszą.

 W umowie termin wpłaty raty jest do 5go każdego miesiąca, dlatego też byłam zdziwiona, ze do 31.05 muszę zapłacić kolejną, z tym że kwota się nie zgadza, bo normalnie za ratę placę 42,45 zł.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Xenites Bardzo chciałabym Ci pomóc, ale aby wyjaśnić tę sytuację, skontaktuj się proszę z bankiem BNP. To bank udziela rat i to bank mógł wysłać do Ciebie taką wiadomość. Tutaj niestety nie mam możliwości, aby zweryfikować takiego SMSa. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów