anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Limit odnawialny

versio_pl
#7 Wielbiciel#

Został mi przyznany limit 1 500 zł na kupno jednej rzeczy ale chce zrezygnować z tego zakupu bo znalazłem lepszą ofertę czy mogę w ramach przyznanego limitu kupić nową rzecz? Czy ten limit jest przyznany ogólnie czy związany z daną transakcją?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Do takiej sytuacji może dojść w przypadku, gdy w trakcie akceptacji Twojego wniosku oferta, którą chciałeś kupić przestała być dostępna lub zmieniła się jej cena. Bez obaw, z ratami Raty Od.nowa możesz od razu robić zakupy na raty ZERO - po prostu wyszukaj na nowo interesujące Cię oferty i zapłać za nie Ratami Od.nowa, bez wypełniania wniosku. Transakcję potwierdzisz kodem SMS, który zostanie przesłany na numer telefonu podany przez Ciebie we wniosku.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@versio_pl Tak, po przyznanym limicie możesz go wykorzystać do zakupu innego przedmiotu z opcją rat zero. Nie musi to być ten przedmiot, do którego limit został przyznany w trakcie składania wniosku.

Nie zwracaj uwagi na post powyżej, on dotyczy innej sytuacji i jest cytatem z Pomocy Allegro.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/raty-odnowa/raty-od-nowa-najczesciej-zadawane-pytania-LvPnlz...

oznacz moderatorów