anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Linki zamiast w aplikacji otwiera w przeglądarce

MAMY ROZWIĄZANIE!
Klocek77
#9 Pomysłodawca#
  • Zastanawiam się po co wprowadza się aplikacje skoro w smartfonie z androidem po kliknięciu w link (reklamy, sugestii...) otwiera aukcje w przeglądarce internetowej. Co z tym zrobić? Bo chyba kiedyś było tak, że jeśli przykładowo przeglądałem FB i trafiłem na linki sponsorowane to po kliknięciu otwierała się aplikacja. A teraz otwiera się przeglądarka i za każdym razem muszę się ponownie logować aby zrobić cokolwiek dalej z tym linkiem. Usuwałem już aplikacje i przeglądarkę myśląc że ponowna instalacja to naprawi ale nic z tego.
  • Ktoś zna rozwiązanie? Aby odnośniki do aukcji zawsze otwierały się w aplikacji.
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Klocek77 możesz to zmienić w swoim telefonie w ustawieniach aplikacji. Jeśli to android to "aplikacje" > Allegro > "Ustawianie jako domyślnej" i "Otwórz obsługiwane łącza" 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Klocek77
#9 Pomysłodawca#

Niestety tam juz szukałem. Brak takich ustawień dla aplikacji allegro w moim telefonie (Xiaomi 9se).

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Klocek77 Czy możesz pokazać w takim razie na zrzucie jakie opcje masz tam dostępne? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Klocek77
#9 Pomysłodawca#

1

oznacz moderatorów
Klocek77
#9 Pomysłodawca#

2

oznacz moderatorów
Klocek77
#9 Pomysłodawca#

Aplikacja nie załącza zrzutów z ekranu ...wybieram obraz, niby go wrzuca ale się nie wyświetla

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Popatrz w ustawieniach przeglądarki. U mnie na Xiaomi Redmi Note 7 i przeglądarce Edge jest to: Opcje -> Ogólne i sekcja Używanie aplikacji zewnętrznych.

Tak jak na zrzucie.Screenshot_2023-01-10-21-09-22-358_com.microsoft.emmx.jpg

 

oznacz moderatorów
Klocek77
#9 Pomysłodawca#

Już tak namieszałem w telefonie, że nie wiem co trzeba zmienić. Jak na razie to mam tak, że: przeglądając na aplikacji FB reklamę z allegro i klikając w ciekawy produkt otwiera mi przeglądarkę internetową (Google) i po sekundzie otwiera aplikację Allegro. Trochę na "okrążkę" ale ważne że nie muszę za każdym razem akceptować ciasteczek i logować się ponownie gdy np. wrzucam do obserwowanych. 
Dzięki za pomoc.
Temat do zamknięcia 

oznacz moderatorów