anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lista moich wpłat

MAMY ROZWIĄZANIE!
impossible2011
#8 Zapaleniec#

Prosze o pomoc. Gdzie znajdę listę tego za co płaciłam w danym dniu. Robiłam wtedy dużo zakupów i płaciłam za wszystko kilkoma płatnościami, niektóre były łączne. W tej chwili cześć opanowałem, a w części nie zgadza mi sie kwota wpłat karta z kwotami z Faktur za zakupione wówczas przedmioty, a muszę rozliczyć kartę. Niektóre z zakupów mniej istotne juz usunęłam z listy zakupów, ale wiem, ze kiedyś były takie operacje księgowe w legro i można było poszukać teraz nie potrafię znaleźć, Gdzie moge znaleźć listę operacji finansowych?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@impossible2011Nie udostępniamy takiej funkcji jak lista operacji finansowych, więc pozostaje zakładka Kupione. Jeśli pomoże to w rozwiązaniu Twojego problemu, mogę zaproponować przywrócenie widoku wszystkich zakupów z danego dnia, tak by wyświetlały się właśnie w tej zakładce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
impossible2011
#8 Zapaleniec#

Bardzo by mi to pomogło. Prosze udostępnić mi zakupy z dnia 2 lutego br. Usuwam rzeczy na bieżąco i nie mam potrzebnych do zaksiegowania rzeczy na pozostałej liście. Zapytałam, bo kiedyś była opcja finansowa taka, ze nawet jaki usunelo sie coś z listy kupionych rzeczy, to dało sie w to wejść z zakładki finansowej. Teraz nie potrafiłam tego znaleść. Bardzo dziekuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@impossible2011 Gotowe, wszystkie zakupy z tego dnia są już widoczne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
impossible2011
#8 Zapaleniec#

Dziekuje pięknie. To bylo wlasnie to. Ta brakujaca kawa. Pozdrawiam serdecznie 

oznacz moderatorów