anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lista zalogowanych urządzeń. Dubel na liście.

groVer66
#7 Wielbiciel#

Witam.

Co pewien czas widzę na liście zalogowanych urządzeń zdublowaną nazwę mojego telefonu (iPhone). Udało mi się ustalić że pojawia się ona po zalogowaniu nie przez aplikacje Allegro ale przez przeglądarkę internetową na tym samym urządzeniu. Ponieważ miałem obawy że ktoś niepowołany ma dostęp do mojego konta zmieniłem nazwę domyślną telefonu i przelogowalem się (na innej sieci). Niestety po sprawdzeniu listy nadal widzę domyślną nazwę iPhone. 
Moje pytanie brzmi:

Skąd mogę wiedzieć czy drugi iPhone na liście który napewno pojawi się w przyszłości nie jest obcym urządzeniem? Jest wielu użytkowników iPhonów jak i wiele modeli tego producenta. 

Ps. 
Dopisek pod nazwą urządzenia „to urządzenie” widnieje tylko pod pozycją która pojawia się po zalogowaniu przez aplikacje.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@groVer66 Już konsultuję Twoje zgłoszenie z odpowiednim zespołem. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Musisz sie zalogowac na swoje konto google i tam z listy urzadzen usunac ten telefon

oznacz moderatorów

groVer66
#7 Wielbiciel#

Przeczytaj jeszcze raz uważnie moje pytanie.

a o to efekt tego komentarza napisanego w safari z tego samego iphona.

9C1F8F80-A465-453B-B8CE-F166FFC98ECE.jpeg

 taką sytuacje widzę na tyle rzadko by nie pamiętać czy się logowałem poza aplikacją i na tyle często by się niepokoić nie mając pewności co do nazwy urządzenia bo jest ono „domyślne” i bardzo ogólne.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A ja ci mowie ze masz dodane urzadzenie do zaufanych z konta google i dlatego logujesz sie przez apke w tel widzi 1 urzadzenie ale z przegladarki widzi je jako osobne to samo urzadzenie to sa 2 rozne metody logowania

oznacz moderatorów