anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lokalni sprzedawcy rezygnują ze sprzedaży kupującym

spacemen2
#8 Zapaleniec#

Lokalni sprzedawcy nagminnie wycofują się  ze sprzedaży swoich produktów osobom które wygrały aukcję.Nie ponoszą żadnych konsekwencji za swoją głupią zabawę.Przywrócić komentarze albo dużo ludzi zrezygnuje z allegro lokalnie.Dział allegro lokalnie to niewypał.Połączyć sprzedaż w całość,aby było po staremu

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

az1rael
#21 Demiurg#

@spacemen2 to samo robią sprzedającym kupujący bo co szkodzi komuś podbić cenę konsoli z 1000zł na 200000zł i nie zapłacić albo wylicytować i po 5 dniach transakcja anulowana z powodu braku zapłaty

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@spacemen2 kupujący na Lokalnie licytują i nie płaca , blokują towar sprzedawcom nawet na 30 dni ,Nie ponoszą żadnych konsekwencji za swoją głupią zabawę , Przywrócić komentarze obustronne .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

na zwykłym allegro też

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

No niezupełnie, na lokalnym blokują tylko na 6 dni. 5 na wpłatę + dobę oczekiwania na wznowienie. Na głównym blokują na miesiąc. Nawet nie wiem jak na to patrzeć, piszę że po 10 dniach wystawiam ponownie.  Robię zwrot prowizji po 12 dniach, wystawiam ponownie - po 2h jednak się przypomniało i płaci. To są kpiny. Rozumiem jak ktoś grzecznie uprzedzi, ze jeszcze coś licytuje lub że zapłaci tego i tego to zdarzało mi się poczekać nawet ten miesiąc i nie robiłam problemu ale nie tak bez słowa....

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Kupujący robią dokładnie to samo tylko w drugą stronę - nagminnie nie opłacają zakupów i dla nich też nie ma żadnych konsekwencji.

oznacz moderatorów

spacemen2
#8 Zapaleniec#

Więc ponownie należy allegro i allegro lokalnie i aby stały się jednym jak to było kiedyś,lub przywrócić komentarze dla allegro lokalnie.Jak tak dalej będzie to więcej nic nie kupię na allegro lokalnie.Bardzo dużo sprzedających wycofuje się po zakończeniu aukcji ze sprzedaży,ostatnio aż za dużo i mam tego dość

oznacz moderatorów