anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mój kod zrotu nie działa

Client:77514457
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:77514457 Dzięki za info. Minęło 14 dni od pozyskania kodu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:77514457

Możliwe przyczyny problemu

  • Minęło 14 dni od momentu odebrania przesyłki. W takim przypadku darmowy zwrot nie jest już dostępny.
  • Wybraną formą dostawy były Paczkomaty InPost. Opcja darmowego zwrotu Allegro InPost nie obejmuje tej metody. W sprawie zwrotu skontaktuj się ze sprzedającym.
  • Sprzedający nie uzupełnił warunków zwrotów w swoich ofertach. Sprawdzisz to w części Zwroty na stronie oferty. Aby móc skorzystać z darmowego zwrotu, konieczne jest uzupełnienie tych warunków przez sprzedającego.
  • Wybraną opcją dostawy było Allegro InPost, ale numer przesyłki nie jest widoczny w szczegółach Twojego zakupu w zakładce Moje zakupy. Możliwe, że sprzedający nadał przesyłkę inną usługą. Wtedy umożliwimy Ci wygenerowanie etykiety zwrotnej dla Poczty Polskiej.
  • Inną przyczyną może być adres sprzedającego w ustawieniach jego konta na Allegro – jeśli jest inny, niż polski, to bezpłatny zwrot nie jest dostępny. Skontaktuj się ze sprzedającym, aby wyjaśnić sprawę.

Jeśli SMS nie dotarł mimo próby wygenerowania kodu                             

 

  • sprawdź, czy kod jest widoczny w sekcji Zwrot towaru w szczegółach wybranego zakupu w zakładce Moje zakupy
  • sprawdź, czy doszedł do Ciebie mejl z kodem umożliwiającym zwrot.

Jeśli mimo to nie masz kodu do zwrotu w szczegółach wybranego zamówienia ani w mejlu, napisz do nas i podaj numer przesyłki.

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 skopiował powyższy tekst z Pomocy Allegro; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/metody-dostawy/mam-problem-z-wygenerowaniem-kodu-zwrotu-inpo...

Poza tym znowu się myli, bo artykuł opisuje problem z wygenerowaniem, a autor wątku już wygenerował kod. 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608  Trafiłeś w punkt w kategorii błędnych odpowiedzi lwa 🙂

oznacz moderatorów